2018


3.11. SE NA SVŮJ SKOKOVÝ DEBUT VYDAL BĚLOUŠ NED. V SEDLE S THOMASEM BOYEREM REPREZENTOVALI STÁJ PREMIN-PECHÁČEK. VYDALI SE NA TRAŤ DOSTIHU PŘES PROUTĚNÉ PŘEKÁŽKY DLOUHOU 3300m NA ZÁVODIŠTI V KOLESÁCH. V PRŮBĚHU DOSTIHU SE POHYBOVALI NA PŘEDNÍCH POZICÍCH. DO CÍLE SE DOSTALI NA PĚKNÉM 3. MÍSTĚ ZA VÍTĚZNÝM KÖNIG SAMUR (PATRICK BOEKHOUT) A DRUHÝM MARREE (VERONIKA ŘEZÁČOVÁ).

foto: Marcel Runštuk

výsledky ZDE

video ZDE


 

21.10. VYBĚHL NED V CHUCHLI DO DOSTIHU IV. KATEGORIE NA 2600m. V SEDLE BYL OPĚT ŽOKEJ PETR FORET. NED HNED PO STARTU UPALOVAL HEZKY NA ČELE DOSTIHU, KDE SE DRŽEL AŽ DO CÍLOVÉ ROVINY. PROTOŽE VŠAK NA ATAK SOUPEŘŮ JIŽ NEDOKÁZAL NALÉZT ODPOVĚĎ V PODOBĚ ZRYCHLENÍ, DOKONČIL NAKONEC NA 8. MÍSTĚ.

výsledky ZDE

video ZDE


20.10. JSME NAVŠTÍVILI ZÁVODIŠTĚ V ŠUMPERKU. NIDDAX A NIDDAXA SE ZDE ÚČASTNILI DERBY (KOMBINACE TERÉNNÍCH A PARKUROVÝCH PŘEKÁŽEK). OBA ŠLI MOC HEZKY, BEZ PENALIZACÍ, NIDDAX V 5. NEJRYCHLEJŠÍM ČASE.

  

foto: Gabriela Škardová


9.10. NA ZONERAMU VLOŽENY PODZIMNÍ FOTOGRAFIE V OHRADÁCH A DRAN V TRÉNINKU ZDE


6.10. JSME NAVŠTÍVILI AREÁL V NEDALEKÉM SVÉBOHOVĚ. KONALY SE ZDE DREZURNÍ ZÁVODY. NIDDAX NASTOUPIL DO DREZURNÍ ÚLOHY DU-A A VYBOJOVAL TAM KRÁSNÉ 3. MÍSTO. NIDDAXA V ÚLOZE DU-B PODALA VELMI PĚKNÝ VÝKON A ZVÍTĚZILA.

NIDDAX

  

NIDDAXA

  


30.9. VYBĚHL NED VE VELKÉ CHUCHLI V DOSTIHU IV. KATEGORIE NA 1600m. DO JEHO SEDLA SE TENTOKRÁT VYHOUPL Ž. PETR FORET. HNED PO STARTU SI NAŠE DVOJICE VYBUDOVALA VÝHODNOU POZICI NA ČELE DOSTIHU. V CÍLOVÉ ROVINĚ VŠAK NED JIŽ NEUKÁZAL VELKÉ ZRYCHLENÍ A DOKONČIL TAK NA 7. MÍSTĚ.

výsledky ZDE

video ZDE

 


 

28.-29.9. SE NÁŠ SPORTOVNÍ "X-TEAM" VYDAL NA ZÁVODIŠTĚ DO HUMPOLCE NA SOUTĚŽ MILITARY STUPNĚ "ZL". PO DREZUŘE A ČISTÝCH PARKURECH BYLA NIDDAXA NA PRŮBĚŽNÉM DRUHÉM MÍSTĚ A NIDDAX NA ŠESTÉM MÍSTĚ. BODOVÉ ROZESTUPY VŠAK NEBYLY TAK VELKÉ. V SOBOTNÍM KROSE NIDDAX PROKÁZAL, ŽE MÁ OPRAVDU STATEČNÉ SRDCE A OBDRŽEL JEN PENALIZACI ZA ČAS, COŽ V KONEČNÉM HODNOCENÍ ZNAMENALO ODSUN NA 7. MÍSTO. NIDDAXA PSYCHICKY NEZVLÁDLA VELKÉ ZAHRÁDKY Z KOPCE DOLŮ, A TAK BYLA VYLOUČENA.

                     NIDDAX                                    NIDDAXA

  


15.9. SE PO DVOULETÉ ODMLCE PŘEDSTAVIL DRAŃ (DC ZÁMRSK MUDr BRUNA), V DOSTIHU IV. KATEGORIE NA 3800m NA ZÁVODIŠTI VE SLUŠOVICÍCH. DO JEHO SEDLA BYN ANGAŽOVÁN THOMAS BOYER. BOHUŽEL KE KONCI DOSTIHU UDĚLAL DRAŃ CHYBU NA SKOKU A UPADL. NAŠTĚSTÍ JE JAK THOMAS, TAK I DRAŃ VPOŘÁDKU, TAK SNAD PŘÍŠTĚ SE BUDE DAŘIT LÉPE.

výsledky ZDE

video ZDE

 


9.9. BĚŽEL NED VE VELKÉ CHUCHLI V DOSTIHU III. KATEGORIE NA 1800m. V JEHO SEDLE BYLA Ž. JIŘKA ANDRÉSOVÁ, SPOLEČNĚ REPREZENTOVALI STÁJ PREMIN-PECHÁČEK. PO NEPŘÍLIŠ PŘÍZNIVÉM PRŮBĚHU DOSTIHU VŠAK NAŠE DVOJICE DOKONČILA NA DVANÁCTÉM MÍSTĚ.

výsledky ZDE

video ZDE

 


8.9. JSME VYRAZILI NA HOBBÍKY DO ŠUMPERKA. ZUZKA VAŠÁTKOVÁ S CONWAY FORTE V POSTUPCE DO 95 cm ABSOLVOVALA ČISTĚ, NA 3. MÍSTĚ. PRO NIDDAXE BYL TENTO PARKUR MALÝ A NEZAJÍMAVÝ, A TAK CHYBOVAL. V MALÉM DERBY (KOMBINACE PARKUROVÝCH A PEVNÝCH PŘEKÁŽEK) ŠLA ZUZKA S CONWAYEM BEZ CHYB A V DRUHÉM NEJLEPŠÍM ČASE. JANA S NIDDAXEM VE VELKÉM DERBY TAKTÉŽ BEZ PENALIZACÍ O 2 VTEŘINY NA DRUHÉM MÍSTĚ.

  

foto: Kateřina Michaličková

 


1.9. ZUZKA VAŠÁTKOVÁ S CONWAY FORTE A JANA PECHÁČKOVÁ S NIDDAXOU VYRAZILY NA PARKURY DO ČÁNKY U OPOČNA. POŘADATELE I ÚČASTNÍKY TROCHU POTRÁPILO POČASÍ, TENTOKRÁT DÉŠŤ. OPRACOVIŠTĚ SE RYCHLE PROMĚNILO V ORANIŠTĚ, V PARKURU DOŠLO K NĚKOLIKA PÁDŮM VLIVEM UKLOUZNUTÍ. ZUZKA A CONWAY V PARKURU 80/90cm ŠLI ČISTĚ, ALE BEZ UMÍSTĚNÍ A V SOUTĚŽI 90/100cm TAKTÉŽ S ČISTÝM KONTEM NA PĚKNÉM 6. MÍSTĚ. JANA S NIDDAXOU V "ZL" ZA SMOLNOU CHYBKU A V "L" ZA DVĚ.

  

foto: Marcel Runštuk


19.8. SE NA KARLOVARSKÉ DOSTIHOVÉ DRÁZE UKÁZAL NED, REPREZENTUJÍCÍ STÁJ PREMIN-PECHÁČEK. NA STARTU ROVINOVÉHO DOSTIHU III. KATEGORIE NA 2000m SE SETKAL S HODNĚ SLUŠNOU KONKURENCÍ. V SEDLE S ŽOKEJKOU JIŘKOU ANDRÉSOVOU BOJOVAL STATEČNĚ AŽ DO CÍLE, KUDY PROBĚHL NA 8. MÍSTĚ.

výsledky ZDE

video ZDE


17.8. DO SEKCE "NA PRODEJ" PŘIDÁNY NOVÉ NABÍDKY ZDE


12.8. SE PŘI DOSTIHOVÉM MÍTINKU VE SLUŠOVICÍCH ÚČASTNIL CHROM ROVINOVÉHO DOSTIHU V. KATEGORIE NA 1600m. PARŤAČKOU V SEDLE MU BYLA ŽOKEJKA JIŘKA ANDRÉSOVÁ. PŘEDPOSLEDNÍ STARTOVNÍ ČÍSLO PŘEDPOKLÁDALO RYCHLÝ START Z BOXŮ, COŽ SE PODAŘILO A NAŠE DVOJICE SE USADILA V ČELE DOSTIHU. NAKONEC DOBĚHLI NA 5. MÍSTĚ, KDY V CÍLOVCE SE PŘED NĚ DOSTAL  SANTINO, PO BOJI VÍTĚZNÝ O KRK PŘED BEST BET, TŘETÍ PAK SHEBY JAIL, ČTVRTÁ FRANCISKA.

video ZDE

výsledky ZDE

 


11.8. REPREZENTOVALA NAŠI SPORTOVNÍ STÁJ SC. SPERANZA PETRA ŠLESINGROVÁ V SEDLE MIAMI NA PARKUROVÝCH HOBBY ZÁVODECH V DOLNÍM JELENÍ. SOUTĚŽ S NÁVAZNÝM ROZESKAKOVÁNÍM 60-70cm ABSOLVOVALY ČISTĚ, NA 17. MÍSTĚ. PARKUR S NÁVAZNÝM ROZESKAKOVÁNÍM 80-90cm V ZÁKLADNÍM KOLE BEZ PENALIZACE A PO CHYBĚ NA PRVNÍM SKOKU ROZESKAKOVÁNÍ JEZDKYNĚ VZDALA.


4.-.5.8. SE STAL PŘECHODNÝM DOMOVEM NAŠEHO "X-TEAMU" HUMPOLEC, KDE SE KONALO POSLEDNÍ KVALIFIKAČNÍ KOLO PRO ZLATOU PODKOVU. JANA PECHÁČKOVÁ S NIDDAXEM A NIDDAXOU SE ZDE ÚČASTNILA SOUTĚŽE STUPNĚ "ZL" (PRO OBA KONĚ PREMIÉRA NA TÉTO ÚROVNI).

S NIDDAXEM PO 3. NEJLEPŠÍ DREZUŘE A ČISTÉM PARKURU OBSADILA 3. MÍSTO, S NIDDAXOU PO 4. NEJLEPŠÍ DREZUŘE VŠAK NA PARKURU PŘIŠLA CHYBA NA POSLEDNÍM SKOKU A NÁSLEDOVAL ODSUN NA 5. MÍSTO.

V NEDĚLNÍM KROSE SI NIDDAX POČÍNAL VELMI STATEČNĚ A S PENALIZACÍ ZA ČAS OBSADIL NAKONEC TĚSNĚ ČTVRTOU PŘÍČKU. NIDDAXA SKÁKALA TAKTÉŽ DOBŘE, JEN MĚLA PROBLÉM S RYBNÍKEM A ODMÍTALA VSTOUPIT NEOZNAČENÝM VJEZDEM DO VODY. NAKONEC STRACH Z RYBNÍKA PŘEKONALA, ALE NEMĚLO SMYSL DÁL POKRAČOVAT, PROTOŽE BYL DOSTI ZNAČNĚ PŘEKROČEN ČASOVÝ LIMIT :-D.

VÍCE NEŽ POLOVINA STARTUJÍCÍCH SOUTĚŽ VŮBEC NEDOKONČILA.

  

  

foto: Marcel Runštuk


14.7. JSME VYRAZILI NA ZÁVODY DO ČÁNKY U OPOČNA. ZUZKA VAŠÁTKOVÁ S CONWAY FORTE V SOUTĚŽI 80 cm S NÁSLEDNÝM ROZESKAKOVÁNÍM PO BEZCHYBNÉ JÍZDĚ A V NEJRYCHLEJŠÍM ČASE ZVÍTĚZILA. V SOUTĚŽI 90cm S NÁSLEDNÝM ROZESKAKOVÁNÍM TAKTÉŽ PO BEZCHYBNÉ JÍZDĚ DOKONČILA TĚSNĚ NA DRUHÉM MÍSTĚ :-)

JANA PECHÁČKOVÁ S NIDDAXOU NASTOUPILA DO PARKURU STUPNĚ "ZL" - CENY MĚSTA OPOČNA. PO BEZCHYBNÉ JÍZDĚ OBSADILA KRÁSNÉ 3. MÍSTO. NIDDAXA V ČÁNCE ABSOLVOVALA SVOJE PRVNÍ "L" KDY PO SLUŠNÉM VÝKONU INKASOVALA 8 tr.b.

  

foto: Marcel Runštuk


8.7. NA DOSTIHY DO SLUŠOVIC ODCESTOVAL RYZÁK CHROM. NA STARTU HANDICAPU V. KATEGORIE NA 1600m STANUL S DALŠÍMI SEDMI SOUPEŘI, V JEHO SEDLE BYLA Ž. JIŘKA ANDRÉSOVÁ. V DOSTIHU SI POČÍNALI AKTIVNĚ V PŘEDNÍCH POZICÍCH, CÍLEM PROBĚHLI NA 5. MÍSTĚ.

video ZDE

výsledky ZDE

foto: P. PECHMANOVÁ


7.7. SE KONALY PARKUROVÉ ZÁVODY V JANOVĚ. NAŠI STÁJ VYRAZILI REPREZENTOVAT ZUZKA VAŠÁTKOVÁ S CONWAY FORTE. V PARKURU "ZZ" ŠLI ČISTĚ, ALE SOUTĚŽ BYLA NA LIMITOVANÝ ČAS A MEZI PRVNÍMI PĚTI SE NEUMÍSTILI. SOUTĚŽ "ZM" PŘEBĚHLI TAKTÉŽ ČISTĚ A V NEJRYCHLEJŠÍM ČASE A TAK ZVÍTĚZILI :-) JANA PECHÁČKOVÁ S NIDDAXEM V "ZL" ZE LEHOUNKOU CHYBU A V PRVNÍM NIDDAXOVĚ "L" ZA 3. BOHUŽEL TRAVNATÝ POVRCH KOLBIŠTĚ BYL VELMI TVRDÝ, COŽ OPRAVDU NEMÁ RÁD.

  

foto Michaela Trpková a Jan Kameník


30.6. JSME SE VYDALI NA SOUCHOU U LITOMYŠLE, NA PARKUROVÉ ZÁVODY. ZUZKA VAŠÁTKOVÁ S CONWAY FORTE STARTOVALA V HOBBY SOUTĚŽI DO 80 cm. CELÝ KURZ PŘESKÁKALI ČISTĚ, ALE SOUTĚŽ BYLA NA LIMITOVANÝ ČAS A PROTOŽE BYLI MOC RYCHLÍ, DOKONČILI BEZ UMÍSTĚNÍ. JANA PECHÁČKOVÁ S NIDDAXOU V PARKURU "Z" ZA LEHKOU CHYBKU A V "ZL" ZA 3.

  

foto:Jan Kameník


16.-17.6. JSME S NIDDAXOU A NIDDAXEM VYRAZILI NA VŠESTRANNOST DO LOŠTIC-ŽÁDLOVIC. NIDDAXA PO ÚVODNÍ DREZUŘE OBSADILA 4. MÍSTO, BOHUŽEL VŠAK CHYBKA V PARKURU ZNAMENALA ODSUN NA 12. PŘÍČKU. NIDDAX, PO DREZUŘE ČTRNÁCTÝ SE ČISTÝM PARKUREM POSUNUL NA PRŮBĚŽNÉ 8. MÍSTO. V NEDĚLNÍM KROSE OBA SKÁKALI VÝBORNĚ, DO CÍLE SI PŘINESLI JEN DROBNOU PENALIZACI ZA ČAS. NIDDAX NAKONEC DOKONČIL NA 6. MÍSTĚ A NIDDAXA NA 12.


15.6. SE VYDALI 2 NAŠI DOSTIHOVÍ KONĚ NA ZÁVODIŠTĚ DO KARLOVÝCH VARŮ. NA CHROMA (STÁJ RIANON-PECHÁČEK, TRENÉR DUŠAN ANDRÉS) ZDE ČEKAL HANDICAP IV. KATEGORIE NA 1400m. PARTNERKOU V ZÁVODĚ MU BYLA JIŘINA ANDRÉSOVÁ. HNED PO STARTU SE PODLE OČEKÁVÁNÍ DOSTAL DO ČELA LAFRANCO, NAŠI SE SNAŽILI BÝT TAKÉ CO NEJVÍCE VPŘEDU. NAKONEC SICE VYBOJOVALI 7. MÍSTO, ALE CHROM TENTOKRÁT ZÁVĚR NEVYPUSTIL A MAKAL AŽ DO CÍLE :-)

DRUHOU ŠANCÍ BYL NED (PREMIN-PECHÁČEK, TRENÉR JAROSLAV PECHÁČEK), V DOSTIHU III.KATEGORIE NA 1600m, V SEDLE S TALENTOVANÝM ŽÁKEM DAVIDEM LIŠKOU. V 12-TI ČLENNÉM STARTOVNÍM POLI, ČÍTAJÍCÍM SPOUSTU ZAJÍMAVÝCH JMEN DOBĚHLI SICE AŽ NA 11 MÍSTĚ, MUSÍME VŠAK PŘIHLÉDNOUT K TOMU, ŽE NED MĚL 14 MĚSÍCŮ PAUZU KVŮLI VELMI VÁŽNÉMU ZRANĚNÍ A NAVÍC BĚŽEL JAKO JEDEN ZE DVOU KONÍ, KTEŘÍ LETOS JEŠTĚ NESTARTOVALI.

výsledky ZDE

video Chrom ZDE

video Ned ZDE

 


6.6. SE NA KOLBIŠTI SZEŠ LANŠKROUN KONALA LIGA ZEMĚDĚLSKÝCH ŠKOL V PARKUROVÉM SKÁKÁNÍ. OTEVŘENÝCH SOUTĚŽÍ JSME VYUŽILI K TRÉNINKU. V SOUTĚŽI NA LIMITOVANÝ ČAS DO 80cm INKASOVALA ZUZKA VAŠÁTKOVÁ S CONWAY FORTE 4 tr.b. ZA UZAVŘENÝ KRUH A V SOUTĚŽI DO 90cm TAKTÉŽ 4tr.b. ZA JEDNO SHOZENÍ. JANA PECHÁČKOVÁ S NIDDAXOU V SOUTĚŽI "Z" S NÁSLEDNÝM ROZESKAKOVÁNÍM ZVÍTĚZILA, V PARKURU "ZL" S NÁSLEDNÝM ROZESKAKOVÁNÍM SE SICE NEVYHNULY PENALIZACI, ALE I TAK TO JEŠTĚ STAČILO NA 3. MÍSTO.

 


2.6. JSME SE VYDALI NA PARKURY DO TŘEŠTINY - HÁJE, KDE NAŠI SPORTOVNÍ STÁJ SC. SPERANZA REPREZENTOVALA - V SOUTĚŽI 70/80cm S NÁSLEDNÝM ROZESKAKOVÁNÍM - ZUZKA VAŠÁTKOVÁ S KONĚM CONWAY FORTE. DVOJICE ABSOLVOVALA CELÝ KURZ SE 4tr.b. ZA UZAVŘENÝ KRUH. DÁLE PAK V POSTUPCE DO 95cm ABSOLVOVALI ČISTĚ, ALE BEZ UMÍSTĚNÍ. JANA PECHÁČKOVÁ S NIDDAXEM V SOUTĚŽI DO 95cm ČISTĚ, ALE BEZ UMÍSTĚNÍ A V SOUTĚŽI 105/110cm S NÁSLEDNÝM ROZESKAKOVÁNÍM TÉŽ VŠE ČISTĚ NA 2. MÍSTĚ.

 

 


  27.5. SE VYDAL DO SLUŠOVIC HÁJIT BARVY STÁJE RIANON-PECHÁČEK ŠESTILETÝ RYZÁK CHROM. NASTOUPIL DO DOSTIHU IV. KATEGORIE NA 1600m, DO JEHO SEDLA BYL ANGAŽOVÁN JEZDEC ADAM FLORIAN. PO NEPŘÍLIŠ VYDAŘENÉM PRŮBĚHU DOSTIHU DOKONČIL SICE CCA 4,5 DÉLKY ZA VÍTĚZEM, ALE NA POSLEDNÍM 8. MÍSTĚ.

výsledky ZDE

video ZDE


9.5. NA ZONERAMU PŘIDÁNO VÍCE ALB ZDE


29.4. NA ZONERAMU PŘIDÁNY FOTKY V PAMPELIŠKÁCH ZDE


28.4. O PŮL ČTVRTÉ RÁNO JSME POMOHLI NA SVĚT S NAPĚTÍM OČEKÁVANÉMU HŘEBEČKOVI PO SHAMALGAN (KARIÉRA HŘEBCE NA JC ZDE). NIDDA (DASHING BLADE) SE TAK JIŽ PO 6. STALA HRDOU MAMINKOU :-)

HŘEBEČEK MÁ HVĚZDIČKU A PŮL LZ KOPÝTKA BÍLÉ, PO PŘELÍNÁNÍ BUDE NEJSPÍŠ HNĚDÝ, MOŽNÁ TROCHU PROKVETLÝ.

více foto zde

 

 


24.4. PŘIVEDLA NA SVĚT KOBYLKU GRATEFUL DEA. JE TO HNĚDKA S MALINKÝM ODZNÁČKEM NA LZ. OTEC KOBYLKY JE DURANTE ALIGHIERI.

VÍCE FOTO NA ZONERAMA ZDE

 


21.4. NA ZONERAMU KONEČNĚ DODÁNO VÍCE NOVÝCH ALB ZDE


15.4. VE 3 HODINY RÁNO SE DEDARINĚ NARODIL KRÁSNÝ NOHATÝ HŘEBEČEK. MÁ LUCERNU A PZ BÍLOU. OTCEM JE DURANTE ALIGHIERI.

  


21.3. HNED PO PŮLNOCI OSLAVILA PŘÍCHOD JARA LILI. NARODILA SE JÍ KLISNIČKA PO DURANTE ALIGHIERI. JE TO MAZLIVÁ HNĚDKA S LYSINKOU A PZ BÍLOU :-)

  

 


9.2. VEČER DIREDAWA PŘIVEDLA NA SVĚT SVÉHO PRVNÍHO POTOMKA. JE JÍM HŘEBEČEK PO DURANTE ALIGHIERI. PRCEK MÁ 3 PONOŽKY A LYSINU:-) DIREDAWA ZVLÁDÁ ROLI MAMINKY NA 1*

 


21.1. KRÁSNÝ SLUNEČNÝ DEN NA SNĚHU V GALERII NA ZONERAMA ZDE


20.1. NA ZONERAMĚ DALŠÍ FOTOGRAFIE NA SNĚHU ZDE


18.1. NA ZONERAMU NAHRÁNY FOTKY NA SNĚHU ZDE


TOPlist