2011


NA RAJČE PŘIDÁNY FOTOGRAFIE Š. A J. BĚLOHLAVOVÝCH

-PROSTATA CUP PARDUBICE, PUPEK 4.MÍSTO V "L"     ZDE


 

PŘIDÁNY FOTKY Z PODZIMNÍHO DVOREČKU - PUPEK 1.MÍSTO V "L" ZDE

FOTO OD Š. A J. BĚLOHLAVOVÝCH


 

PŘIDÁNY FOTKY NA RAJČE ZE ZÁŘÍOVÝCH PARKURŮ V PARDUBICÍCH

- RAYMOND A PUPEK ZDE

FOTO Š. A J. BĚLOHLAVOVI


 

NA RAJČE PŘIDÁNY FOTOGRAFIE Z DUBNOVÝCH KOLES ZDE

SPERANZA-BIG JOE-2.MÍSTO

FOTO Š. A J. BĚLOHLAVOVI


 

29.-30.10. PROSTATA CUP PARDUBICE

POSLEDNÍ ŘÍJNOVÝ VÍKEND, NA DOSTIHOVÉM ZÁVODIŠTI V PARDUBICÍCH, PATŘIL ZÁVODŮM VE VŠESTRANNOSTI. POŘADATELÉ VYMYSLILI A ZREALIZOVALI VELMI PĚKNOU, NÁPADITOU A PODZIMNĚ LADĚNOU TRAŤ. S PUPKEM JSME SE ÚČASTNILI SOUTĚŽE "L". PO DREZURNÍ ZKOUŠCE A ČISTÉM PARKURU JSME OBSADILI KRÁSNÉ 6. MÍSTO. V NEDĚLNÍM KROSE UHÁNĚL PUPEK JAKO OSTŘÍLENÝ PROFÍK, ZDOLÁVAL SKOK ZA SKOKEM, BEZ JEDINÉHO ZAVÁHÁNÍ A VE STANOVENÉM ČASOVÉM LIMITU, COŽ ZNAMENALO POSUN NA                  SKVĚLÉ 4. MÍSTO! :-)

foto: Verča Jásenská, Zuzka Šedá

   


16.10. MALY KAPRAL OPĚT ÚSPĚŠNÝ

MIND´S MUSICŮV SYN - MALY KAPRAL - OBSADIL VE WIELKE WARSZAWSKE KRÁSNÉ 3. MÍSTO.

VIDEO ZDE


 

15.-16.10. PODZIMNÍ VŠESTRANNOST DVOREČEK - JINDŘICHŮV HRADEC

S RAYMONDEM A ESKAMOTÉREM JSME SE VYDALI NA JEDNY Z POSLEDNÍCH LETOŠNÍCH ZÁVODŮ - DO DVOREČKU. BOHUŽEL RAYMOND SE JEŠTĚ PŘED ZÁVODEM ZRANIL, A TAK NAKONEC NEMOHL STARTOVAT ;-( S PUPKEM JSME PŘI DREZUŘE INKASOVALI 59tr.b. A ČISTÝM KROSEM V ČASE JSME OBSADILI PRŮBĚŽNĚ 1.MÍSTO. V ZÁVĚREČNÉM PARKURU JSME SICE ZAZNAMENALI 1 SHOZENÍ, ALE I TAK JSME DOMŮ VEZLI ZLATO :-)

        

9.10. 121. VELKÁ PARDUBICKÁ - SUPER PODÍVANÁ, VŠECH 8 DOSTIHŮ ZDE


 

21.9. HOBBY SKÁKÁNÍ NA PARDUBICKÉM ZÁVODIŠTI

VE STŘEDU JSME SE S RAYMONDEM (STÁJ LÉKÁRNA THEA) VYDALI NA TRADIČNÍ HOBBY SKOKOVÉ ODPOLEDNE DO PARDUBIC. V SOUTĚŽI STUPNĚ "Z" JSME PŘEŠLI PARKUR BEZ PENALIZACÍ, A TO I V ROZESKAKOVÁNÍ A RAYMOND ZAZNAMENAL SVÉ PRVNÍ VÍTĚZSTVÍ! V "ZL" S LEHOUNKOU CHYBOU NA KOLMÁKU, KDYŽ SE DOSTAL PŘÍLIŠ POD SKOK, ALE I TAK JEŠTĚ 3.MÍSTO:-) MAXIMÁLNÍ SPOKOJENOST :-D

foto JIŘÍ BĚLOHLAV


 

KRÁSNÉ FOTKY NAŠICH KONÍKŮ OD KAČULY (ILI BOZETICKÁ) ZDE


 

10.9. PODZIMNÍ HOBBY PARKURY SVÉBOHOV

DO AREÁLU RODINY TOŠENOVSKÝCH VE SVÉBOHOVĚ JSME SE VYDALI NA PARKURY S PUPKEM A RAYMONDEM. S RAYMONDEM V PRVNÍM PARKURU (95/105cm) JSME ZAZNAMENALI 2 LEHKÁ SHOZENÍ. I S PENALIZACEMI VŠAK BYLO MOŽNÉ Z TRÉNINKOVÝCH DŮVODŮ POKRAČOVAT I V DRUHÉ FÁZI PARKURU. V POSTUPNÉ OBTÍŽNOSTI DO 110cm SI OVŠEM RAYMOND EVIDENTNĚ CHTĚL VYLEPŠIT REPUTACI A CELÝ PARKUR PŘEŠEL ČISTĚ. BYL POZORNÝ, UVOLNĚNÝ A DOBŘE SE VODIL. S PUPKEM JSME V POSTUPCE DO 110cm ZAZNAMENALI 1 SHOZENÍ, KDYŽ SE DOSTAL POD OXER. V POSTUPCE DO 120cm HO JEDNODUCHÝ PARKUR PŘÍLIŠ NEZAJÍMAL. SICE VYSKAKOVAL, ALE TAHAL NOHY A TAK Z TOHO NAKONEC BYLY 3 CHYBY :-/

  

foto Verča Jásenská

video Raymond "Z" ZDE

video Raymond "ZL" ZDE

video Pupek "ZL" ZDE

video Pupek "L" ZDE


 

2.9. KONĚ V AKCI, ANEB RAYMONDOVA PARKUROVÁ PREMIÉRA

OD PÁTKU DO NEDĚLE SE NA PARDUBICKÉM ZÁVODIŠTI KONALA                   13. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA "KONĚ V AKCI." PŘI TÉ PŘÍLEŽITOSTI NA PÍSKOVÉM KOLBIŠTI PROBÍHALY PARKUROVÉ SOUTĚŽE. DO PARKURU 90cm NASTOUPIL RAYMOND.  TEPRVE V ČERVENCI BYL VYŘAZEN Z DOSTIHOVÉHO TRÉNINGU. PROHLÍDKA PARKURU BYLA NA KONÍCH, TAKŽE RAY STÁLE ČEKAL NA START DOSTIHU :-) NAKONEC SE S CELOU SITUACÍ VYPOŘÁDAL VCELKU DOBŘE (I KDYŽ JE JEŠTĚ HODNĚ CO VYLEPŠOVAT), A PARKUR DOKONČIL BEZ PENALIZACÍ, NA 4.MÍSTĚ.

foto ŠÁRKA BĚLOHLAVOVÁ

V PARKURU "ZL" REPREZENTOVAL NAŠI STÁJ ESKAMOTÉR, KTERÉMU VŠAK HLUBŠÍ PÍSEK NESEDĚL, A TAK JSME INKASOVALI 8 TRESTNÝCH BODŮ ZA 2 CHYBKY.

video Raymond ZDE

video Pupek ZDE


 

21.8. PŘIDÁNY FOTKY NA RAJČE ZDE


20.8. PARKURY V JEZDECKÉM AREÁLU - NÁMĚŠŤ NA HANÉ

PRO DIVÁKY ATRAKTIVNÍ A PESTRÝ PROGRAM PŘIPRAVILI POŘADATELÉ V JEZDECKÉM AREÁLU, KTERÝ SPÍŠ PŘIPOMÍNÁ PARK, NEŽ KLASICKÉ ZÁVODIŠTĚ. NA POŘADU DNE BYLY JAK KLASICKÉ PARKUROVÉ SOUTĚŽE, TAK I MÉNĚ TRADIČNÍ: AUTO-KŮŇ, MINI-MAXI A DERBY, KTERÉ SE VŠAK PRO MALÝ POČET PŘIHLÁŠENÝCH NEKONALO. S PUPKEM(ESKAMOTÉR) JSME SOUTĚŽILI V "ZL" S NÁVAZNÝM ROZESKAKOVÁNÍM. V ZÁKLADU ČISTĚ, ROZESKOKY ZA CHYBU. V DALŠÍM PARKURU, TENTOKRÁT STUPNĚ "L*", JSME ZA 2 LEHKÁ SHOZENÍ NA KOLMÁCÍCH INKASOVALI 8 TRESTNÝCH BODŮ.

video parkuru "L" ZDE


 

6.-7.8. MEMORIÁL MILADY BAREŠOVÉ A MČR DRUŽSTEV VE VŠESTRANNOSTI

O VÍKENDU SE NA PARDUBICKÉM ZÁVODIŠTI KONALY ZÁVODY VŠESTRANNOSTI "Z"-"L" A MČR DRUŽSTEV. S PUPKEM (ESKAMOTÉR) JSME NASTOUPILI DO SOUTĚŽE "L"-MEMORIÁLU MILADY BAREŠOVÉ, KDE JSME PO DREZUŘE OBSADILI PĚKNÉ 8. MÍSTO. NA PARKURU JSME NAŠE KONTO ZATÍŽILI ČTYŘMI TRESTNÝMI BODY ZA JEDNO SHOZENÍ, ALE I TAK NÁSLEDOVAL POSUN NA 5.PŘÍČKU. TERÉNNÍ ZKOUŠKU JSME ABSOLVOVALI BEZ PENALIZACÍ NA PŘEKÁŽKÁCH V ČASOVÉM LIMITU. RAKOUSKÁ SOUTĚŽÍCÍ PŘED NÁMI KROS NEDOKONČILA, TAK JSME SE JEŠTĚ POSUNULI, NA 4.MÍSTO.

výsledky ZDE

foto J.BĚLOHLAV a V. JÁSENSKÁ


POTOMCI MIND´S MUSICA ÚSPĚŠNÍ V BENEŠOVĚ                                  DOSUD NA ČESKÝCH DRAHÁCH MÁLO VÝRAZNÉ POTOMSTVO PLEMENÍKA MIND´S MUSIC SI PŘIPSALO PROZATÍM NEJVĚTŠÍ ÚSPĚCH V SOBOTU V BENEŠOVĚ, KDE MIND´S MUSICŮV SYN - SAURON - VYHRÁL HLAVNÍ DOSTIH A MEZI DVOULETÝMI NA ROVINĚ TRIUMFOVAL ARAMIS. V ROVINOVÝCH DOSTIZÍCH PRO STARŠÍ JEŠTĚ DOBĚHLA NA 3.MÍSTĚ CALABRIE A TAKTÉŽ 3. DOKONČILA VLÁSKA. 

DÍKY ÚSPĚCHŮM KLASICKÉHO VÍTĚZE MALY KAPRAL, SE MIND´S MUSIC NACHÁZÍ NA 2. MÍSTĚ PRŮBĚŽNÉHO ŠAMPIONÁTU PLEMENÍKŮ V POLSKU. DOMA SE JEŠTĚ MINULÝ MĚSÍC NEDOSTAL DO PRVNÍ STOVKY.

 

 


23.7. CENA OBCE JANOV A JANOVSKÉ DERBY

KONEC TÝDNE PROPRŠEL,ALE ZATÍMCO VŠUDE SE ZÁVODY RUŠILY, V JANOVĚ TO POŘADATELÉ POJALI ZODPOVĚDNĚ A OBJEDNALI DOKONCE SLUNÍČKO.             S PUPKEM (ESKAMOTÉR) JSME SE ZÚČASTNILI PARKURU "ZL" S PENALIZACÍ ZA 1 SHOZENÍ. V TRADIČNÍM JANOVSKÉM DERBY JSME JIŽ NIC NEPONECHALI NÁHODĚ A VŠECH 19 PŘEKÁŽEK (9 PARKUROVÝCH A 10 TERÉNNÍCH) JSME ZDOLALI JAKO JEDINÍ BEZ PENALIZACE A DOMŮ SI ODVEZLI POHÁR PRO VÍTĚZE :-)

       

                

foto VERČA JÁSENSKÁ


15.7. PŘIDÁNY FOTKY HŘÍBÁTEK A KOBYL NA RAJČE ZDE


9.7. SMOLNÁ SVĚTLÁ HORA

TROPICKÝ DOSTIHOVÝ DEN NABÍDL DIVÁKŮM CELKEM 6 DOSTIHŮ. OD NÁS STARTOVALI 2 KONĚ. RAYMOND (majitel LÉKÁRNA THEA) V PŘEDPOSLEDNÍM DOSTIHU (PROUTĚNKY NA 3400m) A VIEILLE D´OR V POSLEDNÍM DOSTIHU (PROUTĚNKY NA 2600m). OBA STARTY BOHUŽEL SKONČILY NESLAVNĚ - PÁDEM.

videa YouTube ZDE (omluvte laskavě kvalitu nahrávky. Stát na balíku sena, otáčet se dokola a neklepat se, to se fakt nedá...)

foto Zenon ZDE RAYMOND (žlutá stínidla)

foto Zenon ZDE VIEILLE D´OR (f-b svislé pruhy)


5.7. JEDNODENNÍ MILITARY KOLESA

ČASNĚ RÁNO JSME SE S PUPKEM VYDALI NA ZÁVODY DO KOLES U KLADRUB, KDE NÁS ČEKALA DREZURA, PARKUR A ODPOLEDNE KROS. PO ÚVODNÍCH DVOU DISCIPLÍNÁCH JSME OBSADILI 4. PŘÍČKU, KTEROU JSME ČISTÝM KROSEM OBHÁJILI:-)

foto VERČA JÁSENSKÁ

    


3.7. MALY KAPRAL V POLSKÉM DERBY NA 4.MÍSTĚ!

ZÁZNAM POLSKÉHO DERBY ZDE


13.6. MIND´S MUSICŮV POTOMEK - MALY KAPRAL - OPĚT BODUJE A JE FAVORITEM POLSKÉHO DERBY!

Polský Maly Kapral, vítěz tamní Nagrody Rulera a zatím nejúspěšnější syn českého plemeníka Mind´s Music (Silver Hawk), dosáhl dalšího výrazného úspěchu, když v neděli o krk vyhrál Nagrodu Iwna. 

Nagroda Iwna, dostih kategorie listed na 2200 metrů dotovaný 49.000 zlotých, je polskou variantou Velké červnové ceny a tudíž hlavní předzkouškou polského derby. Druhé místo obsadil Burbon (Royal Court) a třetí Salam, syn v ČR působícího polského plemeníka Enjoy Plan (Alydar).

VIDEO DOSTIHU ZDE

zdroj: http://dostihy.fitmin.cz/clanky/


12.6. PŘIDÁNY NOVÉ FOTKY NA RAJČE. HŘÍBÁTKA A HŘEBEČCI ZDE


11.6. PARKURY - LOHENICE U PŘELOUČE 

NA PARKUR STUPNĚ "ZL" A "L** " JSME SE S PUPKEM VYDALI KOUSEK ZA PARDUBICE-DO LOHENIC. "ZL" JSME ABSOLVOVALI S JEDNOU CHYBKOU A "L**" SE DVĚMA. TAKŽE JSEM CELKEM SPOKOJENÁ A PUPEK TAKY, ŽE MÁ DNESKA VOLNO...


28.5. PARKURY JANOV-ESKAMOTÉR & JÁ

NEPŘETRŽITÝ DÉŠŤ TRÁPIL POŘADATELE I SOUTĚŽÍCÍ CELÝ DEN. ROZBAHNĚNÉ OPRACOVIŠTĚ A KLUZKÉ KOLBIŠTĚ SE PODEPSALY NA VÝKONECH MNOHÝCH DVOJIC. S PUPKEM JSME ZAZNAMENALI 1 CHYBU V "ZL" A 2 LEHKÁ SHOZENÍ V POSTUPCE DO 120cm SE ŽOLÍKEM. PUPEK, I PŘES NEPŘÍZEŇ POČASÍ, BOJOVAL STATEČNĚ ;-) 

fotky HONZY KAMENÍKA ZDE


MIND´S MUSIC MÁ KLASICKÉHO VÍTĚZE

VÍCE NA STRÁNKÁCH FITMINU ZDE

VIDEO DOSTIHU NAGRODA RULERA - VÍTĚZSTVÍ MALEHO KAPRALA ZDE A ZDE


23.5. PŘIDÁVÁM NOVÉ AKTUÁLNÍ FOTKY NA RAJČE ZDE


16.5. NA YOU-TUBE TRÉNINK PARDUBICE (PIŽLA, RAYMOND)


16.5. POSLEDNÍ LETOŠNÍ PŘÍRŮSTEK

KOLEM 2.HODINY RÁNO SE PETROPOLIS NARODIL HŘEBEČEK. JE TO HNĚDÁK S ODZNAKY A MÁ SE ČILE K SVĚTU. SOTVA SE POSTAVIL NA NOHY, HNED BĚHAL PO BOXE A VYHAZOVAL;-) GRATULUJEME!

    


9.5. VIEILLE JET MÁ KOBYLKU

JIŽ POTŘETÍ SE VIEILLE JET STALA MATKOU. MÁ OPĚT KOBYLKU, TENTOKRÁT JE TO VŠAK RYZKA PO MIND´S MUSIC. NARODILA SE PO 1 HODINĚ V NOCI A JE TO ČIPERA.

    


7.5. HLINĚNÝ POHÁR

V LANŠKROUNĚ SE KONALY PARKUROVÉ ZÁVODY. V SOUTĚŽI 100/110 JSME S PUPKEM, V POČETNÉM POLI STARTUJÍCÍCH, NEZAZNAMENALI ŽÁDNOU PENALIZACI A OBSADILI 9. MÍSTO. V DALŠÍ SOUTĚŽI - "ZL" - SE HODNĚ CHYBOVALO. MY INKASOVALI 8 TRESTNÝCH BODŮ ZA 2 LEHKÁ SHOZENÍ.

FOTO ČASEM


7.5. NOVÝ PŘÍRŮSTEK

VE 2 HODINY RÁNO SE NIDDĚ NARODILA KOBYLKA. JE TO DALŠÍ HŘÍBÁTKO PO MIND´S MUSIC. PĚKNÁ NOHATICE ;-) GRATULUJEME!

      


6.5. NA RAJČE PŘIDÁNY FOTKY KOBYLKY DILIGENTExMIND´S MUSIC / ZDE


2.5. DALŠÍ HŘÍBÁTKO

NAD RÁNEM SE KLISNĚ DILIGENTE NARODILA KLISNIČKA PO MIND´S MUSIC. OBĚ HOLKY JSOU V POŘÁDKU. GRATULUJEME!

       


1.5. NEDĚLE VE ZNAMENÍ PÁDŮ

RAYMONDA ČEKAL REPARÁT NA DOSTIHOVÉM ZÁVODIŠTI V LYSÉ NAD LABEM. STARTOVAL V DOSTIHU IV. KATEGORIE NA 3600m, TENTOKRÁT V SEDLE S ŽOKEJEM BOHUSLAVEM MÁTLEM. OD STARTU SI DRŽELI VEDOUCÍ POZICI, RAYMOND DOBŘE SKÁKAL. BOHUŽEL PO DROBNÉM ZAVÁHÁNÍ NA POSLEDNÍM SKOKU NÁSLEDOVAL PÁD. ALE OBA JSOU V POŘÁDKU.

výsledky ZDE

foto ZENON KISZA ZDE (RAYMOND-ŽLUTÁ STÍNIDLA)

 

S PUPKEM JSME SE VYDALI DO RUDNÉ POD PRADĚDEM NA JEDNODENNÍ MILITARY "L". PO DREZUŘE A ČISTÉM PARKURU JSME OBSADILI 4. MÍSTO, OVŠEM PÁD V KROSE ZNAMENAL DISKVALIFIKACI.

foto KOBYLKA ZDE


25.4. DOSTIHOVÝ DEN V AREÁLU VASURY KOLESA

SPERANZA BĚŽEL SVŮJ PRVNÍ LETOŠNÍ DOSTIH. VELMI SE TĚŠIL A NA JEHO VÝKONU TO BYLO ZNÁT. BYL NAHLÁŠEN DO STEEPLECHASE CROSSCOUNTRY III. KATEGORIE, NA 4000m-CENY PANA JOSEFA VÁNI. V JEHO SEDLE JSME TENTOKRÁT MOHLI VIDĚT Ž. JOSEFA BARTOŠE. V PRŮBĚHU DOSTIHU SE NAŠE DVOJICE POHYBOVALA VE STŘEDU POLE, OVŠEM V ZÁVĚRU PEPA DOKÁZAL FREDYHO ROZHÝBAT TAK, ŽE NAKONEC UKOŘISTILI KRÁSNÉ 2. MÍSTO, ZA DOMÁCÍM MIRAINEM.

VIDEO V SEKCI YouTube

VÝSLEDKY ZDE

FOTO ZENON KISZA ZDE


16.4. BĚŽEL RAYMOND, SEDLANÝ Ž.JAROSLAVEM MYŠKOU, NA ZÁVODIŠTI V LYSÉ NAD LABEM, STEEPLECHASE NA 3600m. PO ŠPATNÉM STARTU ABSOLVOVAL TÉMĚŘ CELÝ DOSTIH ZA POLEM A NÁSLEDNĚ BYL ZASTAVEN. VIEILLE D´OR V ROVINOVÉM DOSTIHU NA 1600m, V SEDLE S JANEM VERNEREM OBSADIL 6. MÍSTO. DOSTIH ODVODIL AŽ DO CÍLOVÉ ROVINY, KDY MĚL SICE JEŠTĚ DOSTATEK SIL, ALE JIŽ NEZLEPŠIL.

VÝSLEDKY ZDE


9.-10.4. JSME SE S PUPKEM VYDALI NA PRVNÍ LETOŠNÍ ZÁVODY - VIII.ROČNÍK CENY HEJTMANA PARDUBICKÉHO KRAJE VE VŠESTRANNOSTI "ZL". PO DREZÚŘE A ČISTÉM PARKURU JSME OBSADILI 3. PŘÍČKU (48 STARTUJÍCÍCH). NEDĚLNÍ KROS ABSOLVOVANÝ BEZ ZAVÁHÁNÍ POUZE S PENALIZACÍ 1.2 BODU ZA ČAS ZNAMENAL KONEČNÉ 4. MÍSTO. HURÁ!

VIDEA NA YOU-TUBE ZDE


7.4. PŘIDÁNY NOVÉ FOTKY HŘEBEČKA PO MIND´S MUSIC x CINDERELLA NA RAJČE A FOTKY HŘEBEČKŮ.


4.4. PO 4.HODINĚ RÁNO SE KLISNĚ TELEPHOTO NARODIL HŘEBEČEK PO ROL´OVER BEETHOVEN. MALÝ ČIPERA BYL NA NOŽKÁCH JEN O MÁLO POZDĚJI NEŽ MÁMA, KTEROU POROD DOST VYČERPAL.


31.3. PŘIDÁVÁM VIDEA NA YOU-TUBE. RAYMOND A HŘÍBÁTKO.


20.3. VEČER JSME NA SVĚT PŘIVÍTALI PRVNÍ LETOŠNÍ HŘÍBÁTKO. JE JÍM HNĚDÁČEK S HVĚZDOU MAMINKY CINDERELLY. HŘEBEČEK JE PRVNÍM HŘÍBÁTKEM PO MIND´S MUSIC NAROZENÝM U NÁS. GRATULUJEME HLAVNĚ VZORNÉ MAMCE CINDERELLE ;-)


10.3. NÁS POCTIL NÁVŠTĚVOU PEPA DUŠEK. KONÍKŮM OŠETŘIL ZUBY A PAK SE ŠLO JEZDIT. TRÉNINK SPERANZY A RAYMONDA NAJDETE V SEKCI YouTube.


8.3. V SEKCI VIDEA NA YOU-TUBE PŘIDÁNO NOVÉ VIDEO - RAYMOND SKÁČE


22.2. PŘÍDÁNY FOTKY NA RAJČE (ZIMA BEZ SNĚHU :-/)


PŘIDÁNA SEKCE VIDEA - NA YouTube


 

TOPlist