2015


31.10. NIDDAX V BENEŠOVĚ

KE SVÉMU DEBUTU NASTOUPIL NÁŠ TŘÍLETÝ NIDDAX DO ROVINOVÉHO DOSTIHU NA 2000m (CENA GALOPP REPORTER), V SEDLE S DOSTIHOVÝM "OBOJŽIVELNÍKEM" JOSEFEM SOVKOU. NIDDAX JEŠTĚ NIKDY NEOKUSIL ZÁVODNÍ ATMOSFÉRU, TAK JSME BYLI ZVĚDAVÍ, JAK SI POVEDE. A BYLI JSME MILE PŘEKVAPENI - NAŠE DVOJICE SE DOSTALA DO CÍLE NA KRÁSNÉM 4. MÍSTĚ.  ZVÍTĚZILA GOLDEN IRENE (LETOS 11 STARTŮ, 2 VÍTĚZSTVÍ), NA DRUHÉM MÍSTĚ LADY CATHERINE (LETOS 7 STARTŮ, 1 VÍTĚZSTVÍ) A TŘETÍ  CHARISMATIC (LETOS 7 STARTŮ, 2 VÍTĚZSTVÍ).

výsledky ZDE


31.10. DO GALERIE NA ZONERAMA PŘIDÁNO PODZIMNÍ ALBUM ZDE


27.9. DOSTIHY BRNO-DVORSKA

V DOSTIHU STEEPLECHASE PRO 4LETÉ KONĚ NA 3400m STARTOVAL PRINCE ELDA, REPREZENTUJÍCÍ STÁJ STARLIGHT-PECHÁČEK. DO JEHO SEDLA SE VYHOUPL Ž. JOSEF SOVKA. DVOJICE DOSTIH SICE DOKONČILA, ALE S VÝKONEM JSME BÝT SPOKOJENI NEMOHLI. PRINCE ELDA PROBĚHL CÍLEM AŽ JAKO 9.

    

výsledky ZDE

foto ZDE


26.9. HOBBY PARKURY ČISTÁ

PO VÍCE JAK ROČNÍ PAUZE JSME SE VYDALI REPREZENTOVAT NAŠI SPORTOVNÍ STÁJ NA ZÁVODY V PARKUROVÉM SKÁKÁNÍ. POŘADATELEM BYLA STÁJ DVOŘÁK V ČISTÉ U LITOMYŠLE. ESKAMOTÉR NAHLÁŠENÝ DO PARKURU S NÁSLEDNÝM ROZESKAKOVÁNÍM 90/100CM A 100/110CM SI DOSKÁKAL PO DVĚ TŘETÍ MÍSTA :-)

  

foto: Alex Pecháček


14.9. DO SEKCE NA PRODEJ PŘIDÁNO NĚKOLIK NOVÝCH POLOŽEK ZDE


26.8. DO GALERIE PŘIDÁNY FOTA PRINCE ELDY A NIDDAXE V PRÁCI ZDE


25.8. NA ZONERAMA PŘIDÁNY FOTKY Z VÝBĚHŮ ZDE


12.7.DOSTIHY  MIMOŇ

NA ZNOVUOTEVŘENÉ ZÁVODIŠTĚ DO MIMONĚ JSME SE VYDALI SE ČTYŘLETOU NIDDAXOU, REPREZENTUJÍCÍ STÁJ PREMIN-PECHÁČEK. STARTOVALA V ROVINOVÉM DOSTIHU IV. KATEGORIE NA 2400m, V SEDLE MĚLA Ž. VENDULU KOREČKOVOU. TEPLÉ POČASÍ A TVRDÝ POVRCH DRÁHY KLISNĚ MOC NESVĚDČILY, ALE I TAK PO STATEČNÉM VÝKONU OBSADILA PĚKNÉ 4. MÍSTO.

výsledky ZDE


25.6. V OHRADÁCH - FOTKY NA ZONERAMA ZDE


20.6. DOSTIHY BRNO DVORSKA

NA DOSTIHOVÉ ZÁVODIŠTĚ DO BRNA JSME SE VYDALI SE DVĚMA MLADÝMI NADĚJĚMI NAŠICH STÁJÍ. V ROVINOVÉM DOSTIHU NA 2600m - DOSTIHU FIRMY MEWOTECH CZ - DEBUTOVALA ČTYŘLETÁ NIDDAXA, REPREZENTUJÍCÍ STÁJ PREMIN-PECHÁČEK, V SEDLE S JOSEFEM SOVKOU. STARTOVACÍ BOXY ZVLÁDLA KLISNA S PŘEHLEDEM A V POCTIVÉM DOSTIHU DVOJICE NAKONEC VYBOJOVALA PĚKNÉ 7. MÍSTO. ŽOKEJ SI VÝKON KLISNY POCHVALOVAL.

STÁJ STARLIGHT-PECHÁČEK REPREZENTOVAL V DOSTIHU STEEPLECHASE NA 3400m ČTYŘLETÝ PRINCE ELDA. V PRŮBĚHU DOSTIHU SI NEPOČÍNAL ŠPATNĚ. DOBŘE SKÁKAL, JEHO PROJEV BYL VŠAK OPROTI MINULÉMU STARTU V PARDUBICÍCH TROCHU LAXNÍ A KE KONCI DOSTIHU BYL SVÝM ŽOKEJEM ZADRŽEN. Z ELDOVA VÝKONU JSME NEBYLI VŮBEC MOUDŘÍ, VŽDYŤ SE SKORO NEZADÝCHAL. ŽOKEJ JOSEF SOVKA PO DOSTIHU SVĚŘIL, ŽE SE VALACH OD ZAČÁTKU DOSTIHU NA TVRDŠÍM PODKLADU NIKAM NEHNAL. JAK SE POZDĚJI UKÁZALO, PŘÍČINOU BYLY ŠIMBAJNY.

výsledky ZDE

foto ZDE

video steeplechase 3400m Zonerama ZDE

video rovina 2600m Zonerama ZDE

video steeplechase 3400m YouTube ZDE

video rovina 2600m YouTube ZDE

     


17.6. PÁR FOTEK Z VÝBĚHŮ NA ZONERAMA ZDE


23.5. DOSTIHY PARDUBICE

PRINCE ELDA ABSOLVOVAL SVŮJ DRUHÝ ŽIVOTNÍ START, A TO HNED NA ZÁVODIŠTI V PARDUBICÍCH. DO JEHO SEDLA SE NAMÍSTO ZRANĚNÉHO THOMASE BOYERA VYHOUPL JAROSLAV MYŠKA. SPOLEČNĚ SE VYDALI NA START DOSTIHU STCH NA 3400M PRO 4 LETÉ KONĚ. PROTOŽE TEMPO DOSTIHU BYLO POMĚRNĚ POMALÉ A ELDA BYL NĚKDY AŽ MOC AKTIVNÍ, COŽ MU TROCHU BRALO SÍLY. DOSTIH NAKONEC DOKONČIL NA 9. MÍSTĚ. PRO MLADÉHO SVĚŘENCE JSOU TO DALŠÍ CENNÉ ZKUŠENOSTI, KTERÉ SE MU SNAD V BUDOUCNU PODAŘÍ ZÚROČIT. VÍTĚZEM DOSTIHU SE PO BOJI STAL SALIENT OF GRACIE (FALTEJSEK), DRUHÁ DOBĚHLA SILK (KRATOCHVÍL) A TŘETÍ DUNAGIRI (SOVKA).

VIDEO ZDE

VÝSLEDKY ZDE


13.5. NA ZONERAMA PŘIDÁNY FOTKY Z TRÉNINKU V PARDUBICÍCH PRINCE ELDA A NIDDAXA ZDE


8.5. NA ZONERAMA PŘIDÁNY FOTKY Z VÝBĚHŮ ZDE


18.4. DOSTIHY BRNO

KE SVÉMU ŽIVOTNÍMU DEBUTU NASTOUPIL 4 LETÝ VALACH PRINCE ELDA, REPREZENTUJÍCÍ STÁJ STARLIGHT-PECHÁČEK V DOSTIHU Stch NA 3400M, CENY K-K METAL. DO JEHO SEDLA BYL ANGAŽOVÁN THOMAS BOYER. DŮLEŽITÉ BYLO, ABY SI ELDA ODNESL Z DOSTIHU JEN TY NEJLEPŠÍ VZPOMÍNKY, COŽ SE POVEDLO. CELÝ KURZ ZDOLAL BEZ VĚTŠÍCH POTÍŽÍ A NAVÍC DOKONČIL NA KRÁSNÉM 5. MÍSTĚ!

FOTO NA ZONERAMA ZDE

VÝSLEDKY ZDE

   

 


9.4. NA ZONERAMA PŘIDÁNY FOTKY Z TRÉNINKU V PARDUBICÍCH, NIDDAX A PRINCE ELDA ZDE


1.4. NA YouTube PŘIDÁNA ARCHIVNÍ VIDEA Z TRÉNINKU V KOLESÁCH 1.4.2009, SPERANZA A NIDDA ZDE


18.3. NA ZONERAMA PŘIDÁNY FOTKY ROČKŮ (CORONER, TERRITORY, LIMITED EDITION, BRIGHT MOON, GRAISIE KELLY, NED) ZDE


13.2. NA ZONERAMA PŘIDÁNY FOTKY KOBYLKY DURANTE x CINDERELLA A HŘEBEČKA DURANTE x DEDARINA ZDE


12.2. NA ZONERAMA PŘIDÁNY HRÁTKY NA SNĚHU ZDE


8.2. POSLEDNÍM LETOŠNÍM PŘÍRŮSTKEM V NAŠICH STÁJÍCH JE HŘEBEČEK PO DURANTE ALIGHIERI. JEHO MATKOU JE DEDARINA.

  


30.1. NA ZONERAMA PŘIDÁNY FOTKY KOBYLEK ZDE


26.1. SE CINDERELLE NARODILA KOBYLKA, HNĚDKA S ODZNAKY. OTEC JE DURANTE ALIGHIERI. PRO NEPŘIPRAVENOST FOTOGRAFKY FOTO AŽ POZDĚJI :-)


15.1. MORGANETTA MÁ PRVNÍ KOBYLKU

MORGANETTA PŘIVEDLA NA SVĚT PRVNÍ KOBYLKU PO 3 HŘEBEČCÍCH. JE PO HŘEBCI DURANTE ALIGHIERI, VELMI SYMPATICKÁ HNĚDKA.


3.1. PRVNÍ LETOŠNÍ PŘÍRŮSTEK SE HLÁSÍ NA SVĚTĚ

PROXIMA PORODILA KOBYLKU PO HŘEBCI DURANTE ALIGHIERI. ZATÍM JE ČERNÁ, ALE BUDE TO ŠIMLA, PO MAMINCE.

 


BLÁTO KONEČNĚ VYSTŘÍDAL SNÍH - GALERIE NA ZONERAMA ZDE

TOPlist