2016


25.11. VLOŽENY AKTUÁLNÍ FOTKY HŘÍBÁTEK ZDE


24.11. DOPLNĚNY FOTKY HŘÍBÁTEK VE ŠKOLCE Z 8.11. ZDE


28.10. VE SLUŠOVICÍCH DEBUTOVAL DVOULETÝ BĚLOUŠ NED (SILVER WHISTLE-NIDDA), REPREZENTUJÍCÍ STÁJ PREMIN-PECHÁČEK, V SEDLE S JIŘINOU ANDRÉSOVOU. NA START DOSTIHU III.KATEGORIE NA 1800m NASTOUPILI PROTI 11TI SOUPEŘŮM. TEMPO DOSTIHU BYLO OD ZAČÁTKU POMĚRNĚ OSTRÉ, VŠE PROBĚHLO BEZ KOLIZÍ A NAŠE DVOJICE PROBĚHLA CÍLEM NA KRÁSNÉM 4. MÍSTĚ :-)

   

foto: Hana Vytopilová, HV-FOTO.CZ

výsledky ZDE

přenos dostihového dne ZDE(14. minuta)

přenos dostihu ZDE


 

24.9. JSME SE S NIDDAXOU VYDALY NA JEDNODENNÍ VŠESTRANNOST STUPNĚ "Z" DO HUMPOLCE. PO ABSOLVOVÁNÍ DREZURNÍ ZKOUŠKY JSME OBSADILY 3. PŘÍČKU. ČISTÝ PARKUR NÁS POSUNUL NA 1. MÍSTO. ODPOLEDNÍ KROS JSME ZVLÁDLY TAKTÉŽ NA VÝBORNOU, A TAK SI NIDDAXA NA SVÝCH PRVNÍCH MILITARY ZÁVODECH VYSLOUŽILA ŽLUTOU STUŽKU :-)

výsledky ZDE

foto: LUKÁŠ KRAJÍČEK

 

foto: ANETA LIMBURSKÁ

 


4.9. PŘIDÁNO PÁR FOTEK Z VÝBĚHŮ ZDE


28.8. II. DREZURNÍ TRÉNINK S ANDREJKOU DOHNALOVOU - NIDDAXA ZDE


27.8. NIDDAXA - FOCENÍ NA MARIÁNĚ ZDE


27.8. PŘIDÁNO PÁR FOTEK S HŘÍBÁTKY ZDE


20.8. JSME SE S NIDDAXOU ZÚČASTNILY HOBBY SOUTĚŽÍ VE SVÉBOHOVĚ. PRVNÍ PARKUR 80cm JSME ABSOLVOVALY ČISTĚ, V PARKURU ZM JSME SE JIŽ NEVYHNULY LEHOUČKÝM CHYBKÁM. PŘÍLIŠ MALÉ SKOKY, KTERÉ NAVÍC  JIŽ VIDĚLA BĚHEM PRVNÍHO PARKURU, KOBYLKA ZKRÁTKA MOC NERESPEKTUJE :-) 

  

foto: Jan Kameník


13.8. JSME SE S NIDDAXEM VYDALI NA DOSTIHY DO KOLES, KDE SE MĚL ZÚČASTNIT DOSTIHU StCh NA 3500m. NAŠI ZVĚDAVOST, JAK SI V DOSTIHU POVEDE, BRZY VYSTŘÍDAL STRACH, NEBOŤ NIDDAX BYL JEZDCEM PETREM TŮMOU JIŽ PO 3. PŘEKÁŽCE ZADRŽEN PRO PODEZŘENÍ NA ZRANĚNÍ KONĚ. NIDDAX BYL VŠAK VPOŘÁDKU A TAK SI PO ZKONČENÍ DOSTIHŮ JEŠTĚ ALESPOŇ ZATRÉNOVAL S DALŠÍMI KOŇMI.

foto ZDE

výsledky ZDE

 


31.7. PÁR FOTEK Z OHRAD, ZEJMÉNA HŘÍBÁTKA ZDE


5.7. SVÁTEČNÍ DEN SI PRO HOBBY SOUTĚŽE VYBRALI POŘADATELÉ V ŠUMPERKU, KAM JSME SE VYDALI S AXIALEM A NIDDAXOU. AXIAL ABSOLVOVAL PARKUR ZM ČISTĚ, AVŠAK NEZKUŠENÁ NIDDAXA SE NEVYHNULA CHYBÁM. V KROSE OVŠEM NIDDAXA PŘEDVEDLA MOC PĚKNÝ VÝKON. PŘESTOŽE VIDĚLA PEVNÉ PŘEKÁŽKY VŮBEC POPRVÉ, ABSOLVOVALA CELÝ KURZ BEZ JEDINÉHO ZAVÁHÁNÍ. AXIAL MĚL PŘED NEOZNAČENÝM SESKOKEM ZASTAVENÍ, TO OVŠEM BYLO ROZHODČÍMI POTRESTÁNO PENALIZACÍ 20tr.b.

NIDDAXA

   

AXIAL


2.7. BYLY POŘÁDÁNY DOSTIHY V BRNO-DVORSKA. STÁJ RIANON-PECHÁČEK ZDE REPREZENTOVAL NIDDAX, SEDLANÝ JEZDKYNÍ JIŘINOU ANDRÉSOVOU V ROVINOVÉM DOSTIHU NA 2600m. DOKONČILI NA 6. MÍSTĚ.

výsledky ZDE


18.-19.6. JSME S AXIALEM VYRAZILI NA ZÁVODIŠTĚ DO LOŠTIC, KDE JSME MĚLI ABSOLVOVAT SOUTĚŽ V MILITARY NA ÚROVNI Z. PO SOBOTNÍ DREZUŘE A ČISTÉM PARKURU JSME OBSADILI SLIBNÉ 7. MÍSTO. BOHUŽEL PO PÁDU V NEDĚLNÍM KROSE SE VEŠKĚRÉ NAŠE NADĚJE ROZPLYNULY.

 

 


12.6. NASTOUPIL NA ZÁVODIŠTI VE VELKÉ CHUCHLI KE SVÉMU DEBUTU HEAVEN´S HURRICANE, REPREZENTUJÍCÍ STÁJ STARLIGHT-PECHÁČEK. JEHO PARTNEREM PRO ROVINOVÝ DOSTIH NA 1600m BYL ŽOKEJ MICHAL MACH. BOHUŽEL VŠAK KŮŇ ZE STARTOVACÍCH BOXŮ VYCOUVAL A CHUCHELSKÝM ZAVADĚČŮM SE HO JIŽ NEPODAŘILO PŘESVĚDČIT V ČASOVÉM LIMITU. TUDÍŽ SE DOSTIH ODBĚHL BEZ JEHO ÚČASTI.

výsledky ZDE


6.6. TRÉNINK V PARDUBICÍCH - HEAVEN´S HURRICANE A R. MAN, NIDDAX A J. PECHÁČEK FOTO ZDE


28.5. ŠKOLKA - GRAINNIE KELLY A HŘEBEČEK POUVOIR ABSOLU, DEDARINA A KOBYLKA PO DURANTE ALIGHIERI A CINDERELLA S KOBYLKOU PO DURANTE ALIGHIERI ZDE


21.5. JSME SE VYDALI DO JANOVA, KDE SE KONALY ZÁVODY V PARKUROVÉM SKÁKÁNÍ A TRADIČNÍ JANOVSKÉ DERBY (KOMBINACE TERÉNNÍCH A PARKUROVÝCH SKOKŮ). NIDDAXA BYLA V PARKURU "ZM" PENALIZOVÁNA 8MI TRESTNÝMI BODY. AXIAL V PARKURU "Z" ZAZNAMENAL TAKTÉŽ 2 LEHKÁ SHOZENÍ, ALE DERBY ABSOLVOVAL BEZ ZAVÁHÁNÍ NA TERÉNNÍCH SKOCÍCH I BEZ PENALIZACÍ NA PARKUROVÝCH A DOKONČIL NA 6. MÍSTĚ :-)

NIDDAXA:

AXIAL:

 


20.5. HŘEBEČEK POUVOIR ABSOLU Z GRAINNIE KELLY ZDE


14.5. SI NIDDAXA ODBYLA SVOJI PARKUROVOU PREMIÉRU. PO KRÁTKÉ SKOKOVÉ PŘÍPRAVĚ SE ZÚČASTNILA PARKURU "ZM" V TŘEŠTINĚ-HÁJI. SICE SE NA PARKURU NEVYHNULA PENALIZACÍM ZA 3 SHOZENÉ PŘEKÁŽKY, NICMÉNĚ CÍLEM BYLO ABSOLVOVAT CELÉ ZÁVODY V KLIDU, ABY SI ODVEZLA JEN DOBRÉ ZKUŠENOSTI, COŽ SE PODAŘILO :-)

VÍCE FOTO ZDE

  


12.5. KRÁTCE PŘED PŮLNOCÍ SE DEDARINĚ NARODILA KOBYLKA PO DURANTE ALIGHIERI. NOHATÁ HNĚDKA S LYSINKOU A PONOŽKOU SE MÁ ČILE K SVĚTU.

   


12.5. FOTKY Z VÝBĚHŮ ZDE


11.5. NA ZONERAMU PŘIDÁNO: HEAVEN´S HURRICANE A PRINCE ELDA V PARDUBICÍCH, NED TRÉNINK ZDE A ZDE.


21.4. NA ZONERAMU PŘIDÁNY FOTKY TRÉNINKU NIDDAXE  S JARDOU MYŠKOU VE VALECH ZDE


3.4. FOTKY "JARNÍ DOVÁDĚNÍ" NA ZONERAMA ZDE

FOTKY KOBYLKY Z CINDERELLA PO DURANTE ALIGHIERI ZDE


2.4. V 9 HODIN RÁNO JSME PŘIVÍTALI NA SVĚTĚ KLISNIČKU. MAMINKOU SE STALA PROXIMA A OTCEM JE OPĚT VYNIKAJÍCÍ DURANTE ALIGHIERI. KOBYLKA JE ZATÍM HNĚDÁ, BEZ PONOŽEK, JEN NA ČELE MÁ ZNÁČEK. ALE AŽ PŘELÍNÁ, BUDE NEJSPÍŠ ŠIMLA, JAKO MÁMA A VŠICHNI JEJÍ POTOMCI.

VÍCE FOTEK ZDE

 

   


1.4. VE 3 HODINY RÁNO SE KLISNĚ LILI NARODILO JEJÍ PRVNÍ HŘÍBÁTKO. JE TO ŠIKOVNÝ A VELMI ŽIVÝ HNĚDÁČEK S JEDNOU PONOŽKOU. V DOSPĚLOSTI BUDE NEJSPÍŠ TMAVÝ. JEHO OTCEM JE DURANTE ALIGHIERI.

VÍCE FOTEK HŘEBEČKA ZDE

 


28.3 VESELÉ VELIKONOCE VE FOTOGRAFII NA ZONERAMA ZDE


15.2. PŘIDÁNY NOVÉ FOTKY KOBYLKY CINDERELLA X DURANTE ALIGHIERI ZDE


9.2. VE 2 HODINY RÁNO CINDERELLA PŘIVEDLA NA SVĚT KOBYLKU. OTCEM SYMPATICKÉ HNĚDKY JE KRASAVEC DURANTE ALIGHIERI. 

 


22.1. JEDNO KRÁSNÉ MRAZIVÉ RÁNO ZDE


PROTOŽE TU MÁME NOVÝ ROK, VŠECHNO JSME PŘESUNULI DO SEKCE "ARCHIV NOVINEK" ZDE

13.1. NA ZONERAMA PŘIDÁNY FOTKY KONÍ NA SNĚHU - LEDEN 2016 ZDE

TOPlist