2017


21.10. JSME SE S NIDDAXOU A NIDDAXEM VYDALI NA PARKURY DO SUCHÉ U LITOMYŠLE. NIDDAXA STARTUJÍCÍ V "Z" S VLOŽENÝMI TERÉNNÍMI PRVKY ABSOLVOVALA S CHYBKOU A OBSADILA 5. MÍSTO. NIDDAX PAK V KLASICKÉM "Z" ABSOLVOVAL TAKTÉŽ S JEDNOU CHYBOU. V PRVNÍM ŽIVOTNÍM  "ZL" ŠLI SOUROZENCI TAKTÉŽ OBA ZA CHYBKU A V ČASE, KTERÝ SE LIŠIL O 0,38 VTEŘINY :-) 

foto: Jan Kameník

 

        NIDDAXA                                  NIDDAX


14.10. FOTOGALERIE Z OHRAD (ŘÍJEN) NA ZONERAMA ZDE


14.10. LETOŠNÍ POSLEDNÍ START RYZÁKA CHROMA PROBĚHL NA HIPODROMU V MOSTĚ. NASTOUPIL NA START HANDICAPU NA 2200M, V JEHO SEDLE JIŘKA ANDRÉSOVÁ. BOHUŽEL CELODENNÍM BĚHÁNÍM POZNAMENANÁ DRÁHA A TAKÉ PŘÍLIŠ DLOUHÁ DISTANCE KONI NEVYHOVOVA, DOBĚHL NA POSLEDNÍM MÍSTĚ.

výsledky ZDE

video ZDE

  

 


  30.9. SE NAŠI NEJMLADŠÍ ZÚČASTNILI DĚTSKÝCH JEZDECKÝCH HER V LIPOVCE. VICTORKA ŠLESINGROVÁ S MIAMI A ALEX PECHÁČEK S RESPEKTEM STATEČNĚ ZDOLALI VŠECHNY NÁSTRAHY NA TRATÍCH JÍZD ZRUČNOSTI S VODIČEM I BEZ VODIČE A ZÍSKALI TAK DALŠÍ CENNÉ ZKUŠENOSTI :-)

 


24.9. STARTOVAL CHROM VE VELKÉ CHUCHLI V HANDICAPU III. KATEGORIE NA 1400m. V JEHO SEDLE SE OPĚT OBJEVILA JIŘKA ANDRÉSOVÁ. HNED OD ÚVODU DOSTIHU SE SITUACE NEVYVÍJELA DOBŘE. CHROM V BOXECH ZLOBIL, NÁSLEDNĚ ŠPATNĚ VYSKOČIL A HNED NA STARTU SE OCITL NA KONCI POLE. VŮBEC NECHTĚL BOJOVAT, A TAK K ŽÁDNÉMU POSUNU NA PŘEDNĚJŠÍ PŘÍČKY NEDOŠLO. DOKONČIL TAK NA POSLEDNÍM MÍSTĚ, NECELÝCH 7 DÉLEK OD VÍTĚZE.

VÝSLEDKY ZDE

VIDEO ZDE


23.-24.9. VYRAZILI NAŠI EX-DOSTIHOVÍ SPORŤÁCI - NIDDAX A NIDDAXA - NA ZÁVODY VŠESTRANNOSTI DO HUMPOLCE. NA OBA ČEKALA V SOBOTU DREZURNÍ ZKOUŠKA A PARKUR A V NEDĚLI CROSS, NA ÚROVNI "Z". PO DREZUŘE, PARKURU S PENALIZACÍ 1tr.b. ZA ČAS A ČISTÉM KROSE VE STANOVENÉM ČASE DOSÁHL NIDDAX NA PĚKNÉ 4. MÍSTO. NIDDAXA PO DREZUŘE PŘIDALA 4tr.b. ZA CHYBU NA POSLEDNÍM SKOKU A 2tr.b. ZA ČAS, V NEDĚLI BOHUŽEL S PENALIZACÍ ZA JEDNU CHYBU V KROSE A tr.b. ZA ČAS, OBSADILA MÍSTO 10.

NIDDAXA

NIDDAX


26.8. SE NA DOSTIHOVÉ DRÁZE V MOSTĚ PŘEDVEDL RYZÁK CHROM, REPREZENTUJÍCÍ STÁJ RIANON-PECHÁČEK. TENTOKRÁT SE DO JEHO SEDLA VYHOUPL ŽOKEJ PETR FORET. SPOLEČNĚ SE PŘEDSTAVILI DIVÁKŮM HNED V ÚVODNÍM DOSTIHU DNE, A TO V HANDICAPU IV. KATEGORIE NA 1600m. PO ZDAŘILÉM STARTU Z BOXŮ SI NAŠE DVOJICE POČÍNALA AKTIVNĚ V ČELE DOSTIHU. UŽ SE ZDÁLO, ŽE KLUCI NENAJDOU PŘEMOŽITELE, KDYŽ V POSLEDNÍCH METRECH ZMOBILIZOVAL SVÉ SÍLY OMBRELETTO S ŽOKEJEM CHALOUPKOU A O KRK CHROMA S FORETEM PORAZIL. TŘETÍ DOBĚHL CADBEE S ŽOKEJEM VERNEREM.

VÝSLEDKY ZDE

VIDEO ZDE

FOTO 1. DOSTIHU ZDE

 

 


 

19.8. JSME SE VYDALI NA HOBBY PARKURY NA DOLNÍ JELENÍ. DO PARKURU 60-70cm NASTOUPILA PETRA ŠLESINGROVÁ S HAFLINGOU MIAMI, KDE V ZÁKLADNÍM KOLE INKASOVALY 4tr. BODY. TATO DVOJICE SE HEZKY PŘEDVEDLA I V NÁSLEDUJÍCÍ SOUTĚŽI 80-90cm, KDE ZAZNAMENALA TÉŽ JEDNO LEHKÉ SHOZENÍ. V PARKURU 90-100cm STARTUJÍCÍ NIDDAX ZAZNAMENAL CHYBKU V ROZESKAKOVÁNÍ NA POSLEDNÍM SKOKU A V PARKURU 100-110cm SE NEVYHNUL CHYBKÁM JIŽ V ZÁKLADNÍM KOLE.

PÉŤA S MIAMI (FOTO MICHAELA TRPKOVÁ)

         

NIDDAX

 


11.8. DO GALERIE NA ZONERAMA PŘIDÁNY FOTOGRAFIE HŘÍBÁTEK A KONÍ VE VÝBĚZÍCH ZDE


23.7. SE NA HIPODROMU HOLOUBEK V KARLOVÝCH VARECH PŘEDSTAVIL 5 LETÝ RYZÁK CHROM, REPREZENTUJÍCÍ STÁJ RIANON-PECHÁČEK. V ROVINOVÉM DOSTIHU IV. KATEGORIE NA 1400M MU BYLA V SEDLE PARTNERKOU OPĚT JIŘINA ANDRÉSOVÁ. CHROM BOJOVAL DO POSLEDNÍCH METRŮ A NAKONEC DOBĚHL O PŮL DÉLKY 2. ZA KLISNOU ILISSA DESERT V SEDLE S J. ŠAFÁŘEM, 3/4 DÉLKY PŘED TAGUGU S M. NARVAEZEM.

  

výsledky ZDE

video ZDE

foto od M. Vodičkové ZDE

 


16.7. JSME VYRAZILI S PONÍKY MIAMI A RESPEKTEM NA CHARITATIVNÍ ZÁVODY DO TŘEŠTINY-HÁJE, DO AREÁLU RODINY VACHUTKOVÝCH. MIAMI SE V SEDLE S VICTORIÍ ŠLESINGROVOU ZÚČASTNILA PARKURU DO 30 CM A NÁSLEDNÉ JÍZDY ZRUČNOSTI. DOKONČILY NA 14. MÍSTĚ. ALEX PECHÁČEK S RESPEKTEM V TÉŽE SOUTĚŽI VYBOJOVAL PĚKNÉ 8. MÍSTO. MIAMI JEŠTĚ NASTOUPILA DO PARKURU DO 50 CM, KDE SE SVOU JEZDKYNÍ PETROU ŠLESINGROVOU DOKONČILA BEZ TRESTNÝCH BODŮ, V 16. ČASE.

 


8.7. NA ZONERAMU PŘIDÁNY FOTKY HŘEBEČKA Z UNEBELLE DE GUYE PO AGE OF JAPE ZDE


2.7. REPREZENTOVALI NAŠI STÁJ NEJMLADŠÍ ČLENOVÉ NA DĚTSKÝCH HRÁCH V DEŠTNÉM V ORLICKÝCH HORÁCH. KONKRÉTNĚ VICTORIA ŠLESINGROVÁ S HAFLINGOU MIAMI A ALEX PECHÁČEK NA PONÍKOVI RESPEKT. PRO DĚTI I PONÍKY BYLY TYTO ZÁVODY PREMIÉROU, TAK PRO NÁS BYLO MILÝM PŘEKVAPENÍM, JAK ŠLO VŠECHNO HLADCE. DĚTI SE NAPROSTO NEOHROŽENĚ ZHOSTILY VŠECH ÚKOLŮ NA TRATI JÍZDY ZRUČNOSTI, VE 2. SOUTĚŽI DOKONCE S MALÝMI PŘEKÁŽKAMI. PONÍCI SE CHOVALI NAPROSTO VZORNĚ, A TAK JSME SI VÝJEZD DO DEŠTNÉHO PĚKNĚ UŽILI :-)

 

 


26.6. PŘIDÁNA VIDEA Z DOSTIHŮ V KARLOVÝCH VARECH 18.6.


20.6. KRÁTCE PO PŮLNOCI, PŘIVEDLA NA SVĚT SVÉHO PRVNÍHO POTOMKA UNEBELLE DE GUYE. JE TO HŘEBEČEK PO AGE OF JAPE. ROZTOMILÝ RYZÁČEK :-)


18.6. AŽ NA ZÁVODIŠTĚ DO KARLOVÝCH VARŮ VYRAZILI ZÁSTUPCI NAŠICH DOSTIHOVÝCH STÁJÍ. NA START ROVINY IV. KATEGORIE NA 3000m SE POSTAVIL HEAVEN´S HURRICANE, REPREZENTUJÍCÍ STÁJ STARLIGHT-PECHÁČEK, V SEDLE S JIŘÍM CHALOUPKOU. NAŠE DVOJICE SI NEPOČÍNALA VŮBEC ŠPATNĚ, NICMÉNĚ NA NEJLEPŠÍ NEMĚLI A DOKONČILI NA SLIBNÉM 6. MÍSTĚ.

DALŠÍ SVĚŘENEC CHROM, REPREZENTUJÍCÍ STÁJ RIANON-PECHÁČEK NASTOUPIL KE STARTU ROVINOVÉHO DOSTIHU IV.KATEGORIE NA 1400m. V SEDLE OPĚT S JEZDKYNÍ JIŘKOU ANDRÉSOVOU AKTIVNĚ PRACOVALI NA ŠPICI STARTOVNÍHO POLE A NAKONEC SE JIM PODAŘILO ZVÍTĚZIT:-D

VIDEO CHROM ZDE

VIDEO HEAVEN´S HURRICANE ZDE

VÝSLEDKY ZDE

SUPER VIDEO "DOSTIH Z POHLEDU VODIČE" ZDE

 


16. A 17.6. JSME VYRAZILI S NAŠIMI SPORTOVCI -NIDDAXEM A NIDDAXOU- NA ZÁVODY VE VŠESTRANNOSTI DO LOŠTIC-ŽÁDLOVIC, KDE SE ZÚČASTNILI OTEVŘENÉ SOUTĚŽE STUPNĚ "Z". PRO NIDDAXE TO BYL DEBUT VE VŠESTRANNOSTI, PRO NIDDAXU 2. START. PO DREZUŘE A PARKURU JSME OBSADILI 5. MÍSTO NIDDAX A 6. MÍSTO NIDDAXA. PO TERÉNNÍ ZKOUŠCE, KTEROU OBA ZVLÁDLI NA 1* JSME ZAZNAMENALI POSUN K ČELNÍM PŘÍČKÁM. NAKONEC Z TOHO BYLO KRÁSNÉ 3. MÍSTO PRO NIDDAXE A 4. PRO NIDDAXU :-)

NIDDAX

  

NIDDAXA

 

28.5. NASTOUPIL KE SVÉMU DRUHÉMU LETOŠNÍMU STARTU 5-TI LETÝ CHROM (RIANON-PECHÁČEK). NA HIPODROMU V MOSTU SE V SEDLE S JIŘKOU ANDRÉSOVOU SNAŽIL NA TRATI DLOUHÉ 1200M UKOŘISTIT CO NEJLEPŠÍ UMÍSTĚNÍ. TEMPO DOSTIHU BYLO OD ZAČÁTKU SVIŽNÉ, CHROM DOKONČIL CCA 4,5 DÉLKY ZA VÍTĚZEM, A TO STAČILO AŽ NA 10. MÍSTO.

 

výsledky ZDE

video ZDE


27.5. NAŠI SPORTOVCI NIDDAX A NIDDAXA VYRAZILI NA HOBBÍKY DO ŠUMPERKA. V PARKURU "ZM" ŠLI OBA ČISTĚ I S ROZESKAKOVÁNÍM, NIDDAX DOSÁHL NA 5. A NIDDAXA NA 3. MÍSTO. V MENŠÍM DERBY ŠEL NIDDAX NA TERÉNNÍCH SKOCÍCH BEZ ZAVÁHÁNÍ, ALE NA JEDNOM PARKUROVÉM SKOKU S CHYBKOU. NIDDAXA VE VĚTŠÍM DERBY NEZAVÁHALA NA TERÉNNÍCH ANI NA PARKUROVÝCH SKOCÍCH A DOKONČILA NA 2. MÍSTĚ.

 

 

foto: Kateřina Michaličková, Jana Slavíčková

 


20.5. JSME S HEAVEN´S HURRICANE (STÁJ STARLIGHT-PECHÁČEK) VYRAZILI NA DOSTIHOVÉ ZÁVODIŠTĚ BRNO-DVORSKA, KDE FIGUROVAL NA STARTOVNÍ LISTINĚ ROVINOVÉHO DOSTIHU IV. KATEGORIE NA 2800M. DO SEDLA BYL ANGAŽOVÁN ŽÁK DANIEL VYHNÁLEK. V POČETNÉM POLI ČÍTAJÍCÍM 14 KONÍ DEBUTOVAL NA PĚKNÉM 6. MÍSTĚ.

 

výsledky ZDE

video ZDE


14.5. PO TÉMĚŘ DVOULETÉ PAUZE VSTOUPIL CHROM DO STARTOVNÍCH BOXŮ VE VELKÉ CHUCHLI, ABY SE MOHL VYDAT NA TRAŤ DOSTIHU NA 1200M. JEHO JEZDECKOU PARTNERKOU BYLA JIŘKA ANDRÉSOVÁ A SPOLEČNĚ REPREZENTOVALI STÁJ RIANON-PECHÁČEK. DOSTIH BYL VYPSÁN JAKO HANDICAP A CHROM BYL ZATÍŽEN JEDNOU Z NEJVYŠŠÍCH HMOTNOSTÍ V POLI (60,5) NAŠE DVOJICE SICE DOKONČILA "AŽ" NA 9. MÍSTĚ, ALE JEN PŘIBLIŽNĚ 6 DÉLEK ZA VÍTĚZEM.

  

VIDEO ZDE

VÝSLEDKY ZDE


10.5. SE HEAVEN BOUND NARODIL HŘEBEČEK PO DURANTE ALIGHIERI. RODIČŮM SE OPRAVDU POVEDL, MÁ 3 PODKOLENKY A LYSINU.

 


3.5. V PODVEČER SE KLISNĚ MEDIA NARODIL HŘEBEČEK PO AGE OF JAPE. JE TO HNĚDÁČEK S HVĚZDIČKOU, PONOŽKOU A BÍLÝM KOPÝTKEM A MÁ SE ČILE K SVĚTU :-)

  

VÍCE FOTO ZDE


1.5. JSME SE S NIDDAXEM A NIDDAXOU ZÚČASTNILI SKOKOVÝCH HOBBY ZÁVODŮ V DOLNÍM JELENÍ, KONKRÉTNĚ DVOUFÁZOVÉHO SKÁKÁNÍ 90-100 CM A 100-110. BOHUŽEL DOMÁCÍ PŘÍPRAVA NEMOHLA PROBÍHAT DLE NAŠICH PŘEDSTAV, A TAK JSME SE NEVYVAROVALI NĚKOLIKA LEHKÝCH SHOZENÍ.

FOTO ZDE

 


29.4. SE SVÉHO LETOŠNÍHO PRVNÍHO STARTU DOČKAL NED (SILVER WHISTLE). NA ZÁVODIŠTI V KARLOVÝCH VARECH SE POSTAVIL NA START ÚVODNÍHO DOSTIHU - CENY MĚSTA KARLOVY VARY, ROVINY IV. KATEGORIE NA 1600M. PARTNEREM V DOSTIHU BYLA TŘÍLETÉMU HŘEBCI JIŘKA ANDRÉSOVÁ.V ZÁVODĚ SI NAŠE DVOJICE POČÍNALA AKTIVNĚ NA ČELE DOSTIHU, V CÍLOVÉ ROVINCE PAK NEDALI NIKOMU ŠANCI A ZVÍTĚZILI JISTĚ S NÁSKOKEM 2 A 3/4 DÉLKY. 

VÝSLEDKY ZDE

FOTO ZDE A ZDE

VIDEO ZDE

   

 


25.4. FOTO Z TRÉNINKU V ZÁMRSKU - HEAVEN´S HURRICANE, NED, CHROM A ALEXANDR ZDE


23.4. FOTKY ZE SKÁKÁNÍ S MICHALEM MUNDILEM NA DOLNÍM JELENÍ ZDE A ZDE


12.4. DO GALERIE NA ZONERAMU PŘIDÁN HŘEBEČEK Z TERESINA PO DURANTE ALIGHIERI ZDE


11.4. DO GALERIE NA ZONERAMU PŘIDÁNA KOBYLKA ZE SANTORI PO TIGER CAFE ZDE


8.4. O PŮL TŘETÍ RÁNO PORODILA NIDDA (DASHING BLADE) KOBYLKU PO HŘEBCI ALL STAR. JE TO POŘÁDNÁ NOHATICE, S PODKOLENKAMI NA ZADNÍCH A LYSINOU.

VÍCE FOTEK ZDE

  


2.4. PŮL HODINY PO PŮLNOCI SE PROXIMĚ NARODILA KOBYLKA. OTCEM KLISNIČKY JE DURANTE ALIGHIERI (GALILEO). ZATÍM MÁ JEN PÁR BÍLÝCH CHLOUPKŮ NA ČELE, ALE KDO VÍ...

 


19.3. PO 11. HODINĚ VEČER SE SANTORI NARODILA KLISNIČKA. JE TO PĚKNÁ NOHATÁ SLEČNA PO TIGER CAFE.

   


14.2. PÁR FOTEK HŘEBEČKA TERESINA - DURANTE ALIGHIERI ZDE


21.1. V 10 HODIN VEČER SE TERESINĚ NARODIL HŘEBEČEK. OTCEM JE DURANTE ALIGHIERI. PRCEK JE HNĚDÁČEK S HVĚZDIČKOU A KOUSEK BÍLÉ MÁ I NA LZ NOZE. VÍCE FOTO ZDE

 


11.1. VLOŽENY FOTOGRAFIE KONÍKŮ NA SNĚHU ZDE


10.1. VŠECHNY "NOVINKY" Z ROKU 2016 PŘESUNUTY DO ARCHIVU NOVINEK ZDE


 

TOPlist