2010

ABYSTE SE NA NAŠICH STRÁNKÁCH NENUDILI, KDYŽ SEZONA SKONČILA A NOVINEK NEBUDE TOLIK, BUDU POSTUPNĚ PŘIDÁVAT FOTKY A VIDEA NA RAJČE. NĚKTERÉ AKTUÁLNÍ, JINÉ RYZE ARCHIVNÍ.

 


 

27.11. PŘIŠEL K NÁM BÍLÝ KŮŇ (VÍTEK TO NEBYL), A ZALEHL NÁM CELÝ DVŮR. TĚCH PÁR FOTEK MNE MÁLEM STÁLO NĚKOLIK UMRZLÝCH PRSTŮ. VÍC FOTEK PŘÍŠTĚ, DNEŠNÍ NA RAJČETI.

 


 

5.11. PŘIBYL DO NAŠÍ STÁJE OSMILETÝ PLNOKREVNÝ VALACH RAYMOND (RHYME MELODYxDRAK), MAJITEL LÉKÁRNA THEA, VRCHLABÍ. DALŠÍ FOTA NA RAJČETI.

 


 

 

 30.-31.10. PATŘILO PARDUBICKÉ ZÁVODIŠTĚ ÚČASTNÍKŮM ROZLUČKOVÉ VŠESTRANNOSTI. S PUPKEM JSME V SOUTĚŽI "ZL" PO DREZUŘE A ČISTÉM PARKURU OBSADILI 11. PŘÍČKU, OVŠEM JEN DO NEDĚLNÍHO KROSU, KDY NÁM NA KONTĚ PŘIBYLA "DVACKA" NA SESKOKU DO VODY, COŽ ZNAMENALO KONEČNÉ 26. MÍSTO:-/

JINAK TO BYLY ZÁVODY VELMI VYDAŘENÉ - POČASÍ PŘÁLO, DRÁHA BYLA KOREKTNÍ, PŘEKÁŽKY UPRAVENÉ, ATMOSFÉRA VESELÁ...PROSTĚ DO PARDUBIC SE VŽDYCKY RÁDI VRACÍME A TĚŠÍME SE NA JARO ;-)

 

 foto Terka Foglová

 


 

UPLYNULÝ VÍKEND V PARDUBICÍCH BYL SKUTEČNĚ SKVĚLOU PODÍVANOU

CELÝ PŘENOS NEDĚLNÍHO PROGRAMU 120.VP NAJDETE ZDE

PŘENOS SOBOTNÍCH ROVIN DOMEC SAINT LEGER NAJDETE ZDE

 

 


 

TAK CO, DÍVALI JSTE SE? A KDO SE NEDÍVAL, MŮŽE SE PODÍVAT ZDE :-D

 


 

25.9. BYL PRO NAŠI STÁJ POMĚRNĚ ÚSPĚŠNÝ DEN. ZA DEŠTIVÉHO POČASÍ NA MOSTECKÉM ZÁVODIŠTI STARTOVALI NEJPRVE VIEILLE D´OR, V ROVINOVÉM DOSTIHU III.KATEGORIE, PRO DVOULETÉ NA 1400m, V SEDLE S RADKEM KOPLÍKEM. DOBĚHL NA PĚKNÉM 4. MÍSTĚ. POTÉ SPERANZA, VE STEEPLECHASE III.KATEGORIE NA 3800m, SE SVÝM STÁLÝM PARTNEREM - PEPOU DUŠKEM, PO BEZCHYBNÉM VÝKONU VYBOJOVAL 3.MÍSTO, SE ZTRÁTOU 1a1/4 DÉLKY NA DRUHÉHO SHAMROCK SAMBUCU (BEL), KTERÉHO VÍTĚZNÝ CAMPARO (POL), PŘEKONAL O POUHOU KRÁTKOU HLAVU. GRATULUJEME!

výsledky ZDE

foto

video dodám

 


 

 

!!!UPOZORNĚNÍ PRO VŠECHNY!!!

NEZAPOMEŇTE SI V PONDĚLÍ 27.9. PUSTIT VE 21.20 TV NOVU.

A PROČ?

NO...PROTOŽE:-))

 


 

11.9. BĚŽEL SPERANZA V SEDLE S PEPOU DUŠKEM NA PARDUBICKÉM ZÁVODIŠTI DOSTIH III.KATEGORIE NA 4700m. NAŠE NADĚJE BOHUŽEL POHŘBIL VOLNÝ KŮŇ, KTERÝ NA ŽIVÉM PLOTU ZA LESÍKEM ZKŘÍŽIL CESTU CELÉMU POLI ÚČASTNÍKŮ A ZAPŘÍČINIL PÁD 3 JEZDCŮ A VYBOČENÍ OSTATNÍCH. TI PAK MUSELI PŘEKÁŽKU NAJÍŽDĚT ZNOVU. ŠKODA, ALE NIKOMU SE NAŠTĚSTÍ NIC NESTALO. TO JSOU DOSTIHY...

foto ZENON

výsledky ZDE

 

 


 

7.9. K NÁM PŘIŠLA 14-TI LETÁ KOBYLKA HOLLYWOOD PALACE. ŠŤASTNOU MAJITELKOU JE KATKA PEKÁRKOVÁ. KOBYLKA JE VE SKVĚLÉ KONDICI A NAVÍC JE SKUTEČNĚ ELEGANTNÍ. OBDIVOVAT A TIŠE ZÁVIDĚT MŮŽETE V GALERII RAJČE.

 


 

 

30.8.DO GALERIE NA RAJČE.NET PŘIDÁNY FOTKY Z KVĚTNOVÝCH DOSTIHŮ A SRPNOVÉ VŠESTRANNOSTI V PARDUBICÍCH OD MANŽELŮ BĚLOHLAVOVÝCH, A NOVÉ FOTKY NAŠEHO STÁDA:-) (odkaz v liště vlevo!)

 


 

 

28.8. BĚŽEL SPERANZA NA PARDUBICKÉM ZÁVODIŠTI STEEPLECHASE CROSSCOUNTRY IV.KATEGORIE NA 4500m. V JEHO SEDLE BYL JAKO VŽDY PEPA DUŠEK;-) NAŠE DVOJICE SE PO CELÝ DOSTIH DRŽELA V ČELE DOSTIHU. PO MALÉ CHYBIČCE NA ŽIVÉM PLOTU SE SESKOKEM SE VŠAK MÍRNĚ PROPADLA. TUTO ZTRÁTU VŠAK JEŠTĚ DOKÁZALI STÁHNOUT A VÝSLEDKEM BYLO KRÁSNÉ 5. MÍSTO.

výsledky ZDE

foto ZENON ZDE

 


 

 

15.8. ČEKALA PIŽLU DLOUHÁ CESTA, AŽ DO KARLOVÝCH VARŮ. DOSTIHOVÝ PROGRAM NABÍZEL DIVÁKŮM 7 ROVINOVÝCH DOSTIHŮ. DOSTIHU I.KATEGORIE PRO DVOULETÉ NA 1200m SE ÚČASTNILO 7 KONÍ. DO SEDLA JSME ANGAŽOVALI JAKUBA PAVLÍČKA. PŘI STARTU SE MU POZDĚ OTEVŘEL STARTOVACÍ BOX, TAK MĚL HNED NA ZAČÁTKU ZTRÁTU. I PŘESTO ZABOJOVAL A DO CÍLE DOBĚHL JAKO 6. 

výsledky ZDE

video dostihu ZDE - CENA MASISE

 


 

 

7.-8.8.  SE V PARDUBICÍCH KONALY NÁRODNÍ ZÁVODY VE VŠESTRANNOSTI + MČR JUNIORŮ A PONY. S PUPKEM JSME SE ZÚČASTNILI SOUTĚŽE "ZL". HNED PŘI ÚVODNÍCH DREZURÁCH VŠEM HODNĚ ZKOMPLIKOVALO SITUACI POČASÍ. HODINOVÁ PRŮTRŽ MRAČEN PROMĚNILA ZÁVODIŠTĚ V JEDNO VELKÉ JEZERO. PROGRAM BYL ZASTAVEN A POŘADATELÉ NAKONEC ROZHODLI O ZRUŠENÍ RÁMCOVÝCH SOUTĚŽÍ. NAKONEC SE TEDY KONALY JEN MISTROVSKÉ SOUTĚŽE A "ZL". V POČETNÉM POLI STARTUJÍCÍCH JSME PO DREZUŘE A CHYBCE V PARKURU OBSADILI 21. POZICI. NEDĚLNÍ KROS S PENALIZACÍ ZA ČAS, ALE BEZ TRESTNÝCH BODŮ NA PŘEKÁŽKÁCH. KONEČNÉ 28. MÍSTO.

 

foto časem

 


 

 

31.7. PŘIVÍTALO NÁVŠTĚVNÍKY NA BENEŠOVSKÉM ZÁVODIŠTI SLUNEČNÉ POČASÍ. HLAVNÍM DOSTIHEM BYLA VELKÁ BENEŠOVSKÁ, STEEPLECHASE CROSSCOUNTRY II. KATEGORIE NA 5000m, JEJÍMŽ ÚČASTNÍKEM BYL I NÁŠ SPERANZA S PEPOU DUŠKEM. STARTOVNÍ POLE ČÍTALO SAMÁ ZAJÍMAVÁ JMÉNA A TAK JSME BYLI ZVĚDAVÍ, JAK SE S TÍM NAŠI VYPOŘÁDAJÍ. PŮDA BYLA PRUŽNÁ A TAK HLAVNĚ SKOKOVÉ VÝKONY BYLY NESROVNATELNĚ LEPŠÍ, NEŽ VE SVĚTLÉ HOŘE. KONĚ DOBĚHLI CÍLEM V POŘADÍ: KORINKA, CZINDUIN, GRILIAS, BACCARAT, BRICASSAR, SPERANZA, ELASIA. KOBUZ A JOSHUA BYLI ZADRŽENI A VYNIKAJÍCÍ SULLIVAN MĚL BOHUŽEL NA POSLEDNÍM SKOKU PÁD. 6.MÍSTO SPERANZI JE PRO NÁS PŘÍSLIBEM DO BUDOUCNA, VE STARTOVNÍM POLI BYL NEJMLADŠÍM ÚČASTNÍKEM.

NA ZÁVODIŠTI V BENEŠOVĚ MĚL STRATOVAT I CLAUDIO (SYNDIKÁT V3J), ALE BOHUŽEL PO ZRANĚNÍ BĚHEM TRANSPORTU NEMOHL STARTOVAT.

foto RAJČE

výsledky ZDE

foto ZENON

 

   

 


 

 

24.7. BĚŽEL VIEILLE D´OR V MOSTĚ ROVINU III. KATEGORIE PRO DVOULETÉ NA 1400m. V SEDLE S LUCIÍ DANIŠOVOU VYSKOČIL Z BOXŮ A HNED OBSADILI VEDOUCÍ POZICI. PO ŠATNĚ VYJETÉM OBLOUKU VŠAK SVOJI POZICI ZTRATIL, V CÍLOVCE NAVÍC DOBÍHAL SÁM, TAK UŽ NEMĚL S KÝM BOJOVAT, NAVÍC NA PODMÁČENÉM TERÉNU DOCHÁZELY SÍLY. VÝSLEDKEM BYLO 4.MÍSTO. ALE I TAK GRATULUJEME.

TV záznam dostihového dne ZDE

výsledky ZDE

 


 

 

19.7. PIŽLOVO VÍTĚZSTVÍ V LYSÉ VE FOTOGRAFII ZDE...

 


 

 

17.7.POŘÁDALI ČLENOVÉ JK JANOV SKOKOVÉ ZÁVODY. S PUPKEM JSME ABSOLVOVALI PARKUR STUPNĚ "Z", S CHYBKOU NA POSLEDNÍM SKOKU. DÁLE DERBY, KDE SE SKÁČOU PEVNÉ TERÉNNÍ, ALE I PARKUROVÉ SKOKY, JSME NEDOKONČILI. PO ZÁVODECH BYLO JEZDCŮM UMOŽNĚNO V AREÁLU, ZEJMÉNA TERÉNNÍ SKOKY, TRÉNINKOVĚ PŘESKÁKAT. TROPICKÉ POČASÍ POSLEDNÍCH TÝDNŮ OVŠEM KOLBIŠTĚ ANI OPRACOVIŠTĚ NEPOZNAMENALO. POŘADATELÉ NEPONECHALI NIC NÁHODĚ A CELÝ AREÁL PRAVIDELNĚ ZAVLAŽOVALI, A TO I V PRŮBĚHU ZÁVODŮ. POVRCH BYL KOREKTNÍ, COŽ JISTĚ OCENIL KYŽDÝ Z VELKÉHO POČTU STARTUJÍCÍCH.

    

 


 

 

10.7. JSME SE VYDALI NA DOSTIHOVÝ DEN DO SVĚTLÉ HORY. NÁŠ SPERANZA V SEDLE S PEPOU DUŠKEM, BYL NAHLÁŠEN DO CROSS-COUNTRY II. KATEGORIE NA 4100m. PŘÍLIŠ TVRDÁ DRÁHA A TROPICKÉ VEDRO SE HODNĚ PODEPSALO NA VÝKONECH VŠECH ZÚČASTNĚNÝCH. DO CÍLE SE NAKONEC PODÍVALY JEN 4 DVOJICE. V CÍLOVÉ ROVINĚ SPERANZA SICE JEŠTĚ POSBÍRAL SÍLY NA FINIŠ, ALE NA 3. LUNU SALWACHE O PŮL DÉLKY UŽ NEDOSÁHL. VÝSLEDKEM BYLO TEDY 4. MÍSTO ZA VÍTĚZNÝM GONTEM, 2.KLAUSEM A 3. JIŽ ZMIŇOVANOU  LUNOU SALWACHE.

výsledky ZDE    foto RAJČE      foto ZENON

                

6.7.JSME MĚLI NABITÝ DEN. VIEILLE D´OR JEL DO LYSÉ NAD LABEM KDE HO ČEKAL ROVINOVÝ DOSTIH PRO DVOULETÉ NA 1000m. CESTOU NÁS S PUPKEM VYSADILI V KOLESÁCH, KDE SE KONALA JEDNODENNÍ VŠESTRANNOST. HNED RÁNO JSME ABSOLVOVALI DREZURNÍ ZKOUŠKU A POTÉ PARKUR-ČISTĚ. TERÉNNÍ ZKOUŠKA BYLA NA PROGRAMU ODPOLEDNE. PŘED STARTEM ZAČALO PRŠET A TAK NA VYPRAHLÉ PŮDĚ TRÁVA KLOUZALA. PUPEK NESKÁKAL VŮBEC JISTĚ. KROS JSME SICE DOŠLI, ALE S PENALIZACÍ NA VLČÍ JÁMĚ A DOSTIHOVÉ VODĚ. ZATO NA DRÁZE V LYSÉ SE PIŽLOVI EVIDENTNĚ LÍBILO. HNED PO STARTU OBSADIL POZICI NA ČELE DOSTIHU A V CÍLI VŠEM UKÁZAL ZÁDA. V JEHO SEDLE BYLA OPĚT MLADÁ NADĚJNÁ JEZDKYNĚ-LUCKA DANIŠOVÁ. GRATULUJEME!!!

výsledky z Lysé ZDE (3. dostih)

 

28.6.JSME SE VYPRAVILI NA TRÉNINK DO PARDUBIC. VIEILLE D´OR (S LUCKOU DANIŠOVOU) ŠEL PRÁCI S DVOULETOU RYANOU JANY JUNKOVÉ (JEZDILA ŠTĚPÁNKA SEDLÁČKOVÁ). PUPEK MĚL NA PROGRAMU CROSSOVÉ SKOKY.              Z TRÉNINKU JSME ODJÍŽDĚLI SPOKOJENI.

  

 

26.6. BĚŽEL CLAUDIO (STÁJ SYNDIKÁT V3J) NA PARDUBICKÉM ZÁVODIŠTI  DOSTIH IV.KATEGORIE, CROSS-COUNTRY NA 4500m. JEHO PARTNEREM BYL ŽK.JOSEF VÁŇA. V PRŮBĚHU DOSTIHU CLAUDIO DOBŘE SKÁKAL, JEHO JEZDEC HO NAVÍC VÝBORNĚ VEDL. NA KONCI DOSTIHU VŠAK JIŽ CHYBĚLY SÍLY (KONÍK TRÉNUJE TEPRVE KRÁTKOU DOBU)A TAK BYL PŘED POSLEDNÍM SKOKEM ZADRŽEN. TAK SE TĚŠÍME NA JEHO DALŠÍ START, POKUD MU ZDRAVÍ VYDRŽÍ.

foto ZENON (3.DOSTIH)

 

 19.-20.6. JSME SE S PUPKEM ZÚČASTNILI SOUTĚŽE MILITARY-NADĚJÍ ("ZL") V ŽADLOVICKÉM ZÁMECKÉM PARKU (LOŠTICE). PO DREZUŘE A PARKURU JSME OBSADILI KRÁSNÉ 9. MÍSTO. V NEDĚLI NÁM VŠAK DÍKY ZAVÁHÁNÍ NA SESKOKU DO VODY PŘIBYLO 20 TRESTNÝCH BODŮ. VÝSLEDKEM BYLO CELKOVĚ 16. MÍSTO. NJ., STÁLE JE CO ZLEPŠOVAT, ŽE...:-)

foto ZENON KISZA

foto MARŤA JASANSKÁ

 

 

14.6. PO DLOUHÉM OBDOBÍ DEŠŤŮ A VYČERPÁVAJÍCÍM TROPICKÉM TÝDNU KONÍCI OCENILI KONEČNĚ "NORMÁLNÍ" POČASÍ. SLUNÍČKO, ALE PŘITOM PŘÍJEMNĚ CHLADNO UŽÍVALI PŘEVÁŽNĚ VLEŽE:-) (foto ZDE)

 

6.6. VIEILLE D´OR V SEDLE S LUCKOU DANIŠOVOU BĚŽEL V PRAZE-VELKÉ CHUCHLI DOSTIH III. KATEGORIE NA 1200m PRO 2LETÉ KONĚ. PRŮBĚH DOSTIHU NEMĚL IDEÁLNÍ, NAVÍC TRÉNINKOVÉ PODMÍNKY DOMA BYLY VLIVEM POČASÍ ŠPATNÉ, VŠUDE HLUBOKO, MOKRO, PARDUBICKÁ DRÁHA UZAVŘENÁ,...CÍLEM PROBĚHL JAKO 7. (výsledky a video ZDE)

 

25.5. SLUNEČNÉ POČASÍ SI UŽÍVAL I NÁŠ NEJMLADŠÍ PŘÍRŮSTEK. PŘESVĚDČTE SE ZDE.

 

22.5. SE V PARDUBICÍCH KONAL BRITSKÝ DOSTIHOVÝ DEN. SPERANZA V SEDLE S PEPOU DUŠKEM BĚŽEL DOSTIH Č.2-CROSS-COUNTRY III. KATEGORIE, NA 4700m. NA STARTU SE SEŠEL S OSTŘÍLENÝMI BORCI, JAKO JUVENTUS, HIRSCH, BEJRUT,AD. JIŽ NA  3.PŘEKÁŽCE OPUSTIL SEDLO THEODENA Ž. FALTEJSEK. DÁLE PAK BĚHEM DOSTIHU ODPADLI PERGON A SUPERSTITION. SPERANZA SKÁKAL BEZCHYBNĚ A CELÝ DOSTIH SE DRŽEL NA 2.-3. MÍSTĚ. V CÍLOVÉ ROVINĚ UŽ VŠAK NEMĚL DOSTATEK SIL NA STARŠÍ A ZKUŠENĚJŠÍ SOUPEŘE A OBSADIL 5.MÍSTO ZA KOŇMI ALMA ATA(ŘEZÁČ), HIRSCH(MYŠKA), JUVENTUS(VÁŇA) A MARKA(SEDLÁŘ).  (foto ZDE) (video ZDE)

 

 

21.5. DNEŠNÍ SLUNEČNÉ POČASÍ PŘESVĚDČILO NIDDU (DASHING BLADE), ŽE UŽ JE ČAS, A TAK O PŮL JEDENÁCTÉ VEČER PORODILA KRÁSNÉHO HŘEBEČKA PO SO LONG SLEW. (více foto ZDE)

  

 

21.5. PO OBDOBÍ DEŠŤŮ KONEČNĚ SLUNEČNÝ DEN.TAK JSEM VYRAZILA NA LOV BEZEZBRANÍ. (nová fota v galerii, a Rajče ZDE)

 

 

PRO NAŠI KLISNIČKU PO LORD CALETTO Z VIEILLE JET JSME VYBRALI JMÉNO

VITALITY

 

15.5. JSME SE S PUPKEM VYDALI DO RUDNÉ POD PRADĚDEM NA JEDNODENNÍ MILITARY "ZL". BOHUŽEL DEŠTIVÉ POČASÍ, KTERÉ PANOVALO CELÝ TÝDEN, HODNĚ POZNAMENALO TERÉN V CELÉM AREÁLU. DREZURY SE JEZDILY NA TRAVNATÉM OBDÉLNÍKU. PUPEK NA HLUBOKÉ PŮDĚ BRZY ZTRATIL VEŠKEROU CHUŤ SPOLUPRACOVAT, A TAK DREZURA ZA MNOHO NESTÁLA. PARKUR BYL TRADIČNĚ NA PÍSKU, ALE I TAM SE PODEPSALO NEPŘÍZNIVÉ POČASÍ, A TAK BYLA TRAŤ POMĚRNĚ TĚŽKÁ. VÝSLEDKEM BYLY 3 LEHKÉ CHYBY ZADKEM. DRÁHA KROSU BYLA TAKTÉŽ MÍSTY HODNĚ HLUBOKÁ. NĚKTERÉ KOMBINACE BYLY POMĚRNĚ NÁROČNÉ. PRVNÍ PROBLÉM JSME MĚLI AŽ NA TROJKOMBINACI KLÁDA-PŘÍKOP S VODOU-KLÁDA, UMÍSTĚNÉ PŘES DOLÍK, KDYŽ NA 1.KLÁDĚ PUPEK PŘÍLIŠ PŘIBRZDIL A NA PŘEKONÁNÍ PŘÍKOPU UŽ NEMĚL DOSTATEČNÝ KMIH. PAK JEŠTĚ V KOPCI, NA SMRKOVÉ HECE S KLÁDOU, KDE SICE PEVNÁ ČÁST BYLA DO METRU, ALE VĚTVE NAD NÍ MI SAHALY PO RAMENA. U TĚCHTO SKOKŮ SE POČÍTÁ S TÍM ŽE TO KONÍK "PROMETE". JENŽE PUPEK VŠE SKÁKAL POCTIVĚ A S REZERVOU, TAK SE NEJSPÍŠ ZALEKL VELIKOSTI SKOKU A NA POSLEDNÍ CVALOVÝ VYBOČIL. NAPODRUHÉ OVŠEM SKOK ABSOLVOVAL DOBŘE. TAK JSME NAKONEC DOKONČILI I KROS A NASBÍRALI SPOUSTU NOVÝCH ZKUŠENOSTÍ DO DALŠÍCH SOUTĚŽÍ. (DALŠÍ FOTKY)      (FOTKY MARTI JASANSKÉ)

      

 

12.5. TRÉNINK PARDUBICE, FOTO NA SPERANZA.RAJCE.IDNES.CZ

 

PRO FANDY, CO LAČNÍ PO FOTKÁCH JSEM ZAČLA VKLÁDAT NA RAJČE.

 

Na rajče.net objeveny první fotky z Brna. Pižla 1, 2, 3, 4, 

 

2.5. V BRNĚ DEBUTOVAL PIŽLA V SEDLE S LUCKOU DANIŠOVOU, V DOSTIHU NA 1000m PRO 2LETÉ KONĚ. ZATÍMCO NĚKTEŘÍ MĚLI VELKÉ PROBLÉMY JIŽ PŘED PRUBY-CVALEM (PÁDY JEZDCŮ, KONĚ BEZ VODIČŮ,..), A NÁSLEDNĚ PŘI VSTUPU DO BOXŮ, NÁŠ VŠE ABSOLVOVAL VKLIDU. ZE STARTOVNÍHO BOXU Č.3 VYSKOČIL JAKO PRVNÍ. V PRŮBĚHU DOSTIHU SE DRŽEL NA 3./2. POZICI. POSLEDNÍ ZATÁČKA DO CÍLOVÉ ROVINY SE VŠAK NAŠÍ DVOJICI NEPODAŘILA PROJET PO BARIÉŘE, TAK SVOJI POZICI ZTRATILA. CÍLOVÁ ROVINA NENÍ TAK DLOUHÁ A TAK SE JIM NAKONEC PODAŘILO UKOŘISTIT "JEN" 4.MÍSTO. TO VŠAK V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ NENÍ ZKLAMÁNÍM, PROTOŽE DOBĚH BYL 1/2DÉLKY, 1D., KRK, TAKŽE NAŠI PŘIŠLI NECELÉ 2DÉLKY ZA VÍTĚZEM.                               (výsledky dostihového dne v Brně zde)

 

1.5. JSME SE S PUPKEM ZÚČASTNILI PARKUROVÉHO SKÁKÁNÍ V LANŠKROUNĚ. NA ŠKVÁROVÉM KOLBIŠTI, POZNAMENANÉM NOČNÍM LIJÁKEM, JSME ABSOLVOVALI SOUTĚŽ 90-100cm A 100-110cm. OBĚ S JEDNÍM LEHKÝM SHOZENÍM. FOTA SNAD DODÁ HONZIK KAMENÍK:-)

 

26.4. ZENON JIŽ ZVEŘEJNIL FOTKY Z RADSLAVIC. TADY JE ODKAZ NA 4.DOSTIH. NÁŠ MÁ FIALOVO-BÍLÉ SVISLÉ PRUHY, BÍLÉ RUKÁVY A FIALOVO-BÍLOU PRUHOVANOU ČAPKU. ŠKODA JEN ŽE NEMÁ FOTKU TAKÉ Z CÍLOVKY...

 

24.4.KDYŽ SE DAŘÍ, TAK SE DAŘÍ...

DNES FREDY STARTOVAL V PRVNÍM DOSTIHU LETOŠNÍ SEZONY, V SEDLE S PEPOU DUŠKEM (JAK JINAK:-)). BYLA TO CROSS-COUNTRY NA 3900 METRŮ. BĚHEM DOSTIHU SI VEDLI VÝBORNĚ. STÁLE SE DRŽELI V NEJLEPŠÍ TROJICI A FREDY BEZCHYBNĚ SKÁKAL. BOHUŽEL NA POSLEDNÍM STEEPLECHASE SKOKU SKOČIL TAK VELKÝ SKOK, ŽE TO NEUSTÁL A UPADL. OBA JSOU ALE DOUFEJME VPOŘÁDKU, TAK NEZBÝVÁ NEŽ DOUFAT, ŽE PŘÍŠTĚ SE ZADAŘÍ...(výsledky z Radslavic zde)

 

PŘÍŠTÍ NEDĚLI BUDE PIŽLA DEBUTOVAT NA ROVINĚ - V BRNĚ, ALE BOHUŽEL DUŠAN ANDRÉS, KTERÝ HO MĚL JEZDIT, DNES V POSLEDNÍM DOSTIHU UTRPĚL ZLOMENINU RUKY.

fota z dostihů snad časem od Zenona:-)

 

22.4. KRÁSNÝ SLUNEČNÝ DEN, A TAK SE FOTILO JEDNA BÁSEŇ. JUKNĚTE DO GALERIE.

 

19.4. ODCESTOVALA MORGANETTA I S HŘEBEČKEM K HŘEBCI LOOK HONEY.

 

17.-18.4. JSME SE S PUPKEM ZÚČASTNILI PRVNÍCH LETOŠNÍCH ZÁVODŮ, MILITARY V PARDUBICÍCH, STUPNĚ "Z". PO DREZUŘE A ČISTÉM PARKURU JSME OBSADILI PĚKNÉ 7.MÍSTO. NEDĚLNÍ KROS NEBYL PRO PUPKA ŽÁDNÝ PROBLÉM, A TAK PO ČISTÉM VÝKONU V ČASOVÉM LIMITU NÁSLEDOVAL POSUN NA KONEČNÉ 6.MÍSTO.(kompletní výsledky z Pardubic zde)

      

 

16.4. HŘÍBATA POPRVÉ VENKU. FOTA V GALERII.

 

15.4. ODCESTOVALY TELEPHOTO A LENINA I SE HŘÍBÁTKY KE HŘEBCŮM.

 

12.4. KOLEM 11. HODINY VEČER, SE MORGANETTĚ (MAJITEL PAN VÁCLAV LUKA) NARODIL HŘEBEČEK PO RAINBOWS FOR LIFE. JE TO ČIPERA. MORGANETTA, AČ JE MAMINKOU POPRVÉ, SE CHOVÁ NAPROSTO VZORNĚ. TAK PŘEJEME HODNĚ ZDRAVÍČKA!

    

 

 

RÁNO 11.4. NÁS VE STÁJI ČEKALA HNED DVOJNÁSOBNÁ RADOST. KLISNĚ VIEILLE JET SE NARODILA DLOUHO OČEKÁVANÁ KLISNIČKA PO LORD CALETTO (odkaz na stránky hřebce zde) A CINDERELLE VELIKÝ HŘEBEČEK PO MAGNUS. KOBYLKA SE NARODILA 21 DNÍ PO TERMÍNU, KDEŽTO HŘEBEC 4 DNY PŘED TERMÍNEM.

kobylka a Vieille Jet

 

 

hřebeček s Cinderellou 

 

 

 

V SOBOTU 10.4. O PŮL JEDNÉ RÁNO, SE LENINĚ (MAJITEL PAN VÁCLAV LUKA) NARODIL KRÁSNÝ HŘEBEČEK PO ROSENSTURM.                                                                          JE TO KUS! TAK PŘEJEME HODNĚ ZDRAVÍ!

 

  

 

 

VE STŘEDU 7.4. BYL VIEILLE D´OR A SPERANZA TRÉNOVAT NA DRÁZE D.S. PARDUBICE. PO PRÁCI NA PÍSKOVÉ DRÁZE ČEKALA PIŽLU ZKOUŠKA Z BOXŮ A FREDY SE STÁLÝM PARŤÁKEM - PEPOU DUŠKEM - MĚLI NA PROGRAMU JEŠTĚ SKOKY. POČASÍ PŘÁLO, KONÍCI OCHOTNĚ SPOLUPRACOVALI, CO VÍC SI PŘÁT.

 

 

19.3. KRÁTCE PŘED PŮLNOCÍ, SE KLISNĚ TELEPHOTO

(MAJITEL LUKA-MANDAK) NARODILA KRÁSNÁ HNĚDÁ KOBYLKA PO VARADAR.

OBĚ HOLKY JSOU V POŘÁDKU.

  

 

9.3. - NÁS NAVŠTÍVIL KOŇSKÝ ZUBAŘ - PEPA DUŠEK. KONÍKŮM ZKONTROLOVAL A OBROUSIL ZUBY, PIŽLOVI VYTRHL 2 VLČÍ ZUBY. OŠETŘENÍ VŠECH PROBĚHLO RYCHLE A VKLIDU.

 
 

 

TOPlist