NOVINKY

6.6. SE NA KOLBIŠTI SZEŠ LANŠKROUN KONALA LIGA ZEMĚDĚLSKÝCH ŠKOL V PARKUROVÉM SKÁKÁNÍ. OTEVŘENÝCH SOUTĚŽÍ JSME VYUŽILI K TRÉNINKU. V SOUTĚŽI NA LIMITOVANÝ ČAS DO 80cm INKASOVALA ZUZKA VAŠÁTKOVÁ S CONWAY FORTE 4 tr.b. ZA UZAVŘENÝ KRUH A V SOUTĚŽI DO 90cm TAKTÉŽ 4tr.b. ZA JEDNO SHOZENÍ. JANA PECHÁČKOVÁ S NIDDAXOU V SOUTĚŽI "Z" S NÁSLEDNÝM ROZESKAKOVÁNÍM ZVÍTĚZILA, V PARKURU "ZL" S NÁSLEDNÝM ROZESKAKOVÁNÍM SE SICE NEVYHNULY PENALIZACI, ALE I TAK TO JEŠTĚ STAČILO NA 3. MÍSTO.

 


2.6. JSME SE VYDALI NA PARKURY DO TŘEŠTINY - HÁJE, KDE NAŠI SPORTOVNÍ STÁJ SC. SPERANZA REPREZENTOVALA - V SOUTĚŽI 70/80cm S NÁSLEDNÝM ROZESKAKOVÁNÍM - ZUZKA VAŠÁTKOVÁ S KONĚM CONWAY FORTE. DVOJICE ABSOLVOVALA CELÝ KURZ SE 4tr.b. ZA UZAVŘENÝ KRUH. DÁLE PAK V POSTUPCE DO 95cm ABSOLVOVALI ČISTĚ, ALE BEZ UMÍSTĚNÍ. JANA PECHÁČKOVÁ S NIDDAXEM V SOUTĚŽI DO 95cm ČISTĚ, ALE BEZ UMÍSTĚNÍ A V SOUTĚŽI 105/110cm S NÁSLEDNÝM ROZESKAKOVÁNÍM TÉŽ VŠE ČISTĚ NA 2. MÍSTĚ.

 

 


  27.5. SE VYDAL DO SLUŠOVIC HÁJIT BARVY STÁJE RIANON-PECHÁČEK ŠESTILETÝ RYZÁK CHROM. NASTOUPIL DO DOSTIHU IV. KATEGORIE NA 1600m, DO JEHO SEDLA BYL ANGAŽOVÁN JEZDEC ADAM FLORIAN. PO NEPŘÍLIŠ VYDAŘENÉM PRŮBĚHU DOSTIHU DOKONČIL SICE CCA 4,5 DÉLKY ZA VÍTĚZEM, ALE NA POSLEDNÍM 8. MÍSTĚ.

výsledky ZDE

video ZDE


9.5. NA ZONERAMU PŘIDÁNO VÍCE ALB ZDE


29.4. NA ZONERAMU PŘIDÁNY FOTKY V PAMPELIŠKÁCH ZDE


28.4. O PŮL ČTVRTÉ RÁNO JSME POMOHLI NA SVĚT S NAPĚTÍM OČEKÁVANÉMU HŘEBEČKOVI PO SHAMALGAN (KARIÉRA HŘEBCE NA JC ZDE). NIDDA (DASHING BLADE) SE TAK JIŽ PO 6. STALA HRDOU MAMINKOU :-)

HŘEBEČEK MÁ HVĚZDIČKU A PŮL LZ KOPÝTKA BÍLÉ, PO PŘELÍNÁNÍ BUDE NEJSPÍŠ HNĚDÝ, MOŽNÁ TROCHU PROKVETLÝ.

více foto zde

 

 


24.4. PŘIVEDLA NA SVĚT KOBYLKU GRATEFUL DEA. JE TO HNĚDKA S MALINKÝM ODZNÁČKEM NA LZ. OTEC KOBYLKY JE DURANTE ALIGHIERI.

VÍCE FOTO NA ZONERAMA ZDE

 


21.4. NA ZONERAMU KONEČNĚ DODÁNO VÍCE NOVÝCH ALB ZDE


15.4. VE 3 HODINY RÁNO SE DEDARINĚ NARODIL KRÁSNÝ NOHATÝ HŘEBEČEK. MÁ LUCERNU A PZ BÍLOU. OTCEM JE DURANTE ALIGHIERI.

  


21.3. HNED PO PŮLNOCI OSLAVILA PŘÍCHOD JARA LILI. NARODILA SE JÍ KLISNIČKA PO DURANTE ALIGHIERI. JE TO MAZLIVÁ HNĚDKA S LYSINKOU A PZ BÍLOU :-)

  

 


9.2. VEČER DIREDAWA PŘIVEDLA NA SVĚT SVÉHO PRVNÍHO POTOMKA. JE JÍM HŘEBEČEK PO DURANTE ALIGHIERI. PRCEK MÁ 3 PONOŽKY A LYSINU:-) DIREDAWA ZVLÁDÁ ROLI MAMINKY NA 1*

 


21.1. KRÁSNÝ SLUNEČNÝ DEN NA SNĚHU V GALERII NA ZONERAMA ZDE


20.1. NA ZONERAMĚ DALŠÍ FOTOGRAFIE NA SNĚHU ZDE


18.1. NA ZONERAMU NAHRÁNY FOTKY NA SNĚHU ZDE


TOPlist